Rokiškio plaukikai pradėjo rekordų sezoną (0)

Publikuota: 2023-10-04 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio plaukikai pradėjo rekordų sezoną
KKSC nuotr. /

Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro plaukikai pradėjo ne tik treniruočių, bet ir rekordų gerinimo sezoną. Paskutinį rugsėjo šeštadienį 12 trenerių Kęstučio Buinicko ir Pauliaus Mališausko auklėtinių Varėnoje varžėsi tradicinėse plaukimo varžybos „Varėnos žuvelės“.

Rekordai

Dar vos mėnesį trunkančias plaukimo treniruotes ketvirtąjį sezoną lankantys mažieji plaukikai dalyvavo pirmosiose šio sezono varžybose, tačiau iš jų jau grįžo su medaliais ir net pagerinę rekordus.  

Anot vaikus į varžybas nuolat lydinčios Danguolės Pupeikytės, jos dukra Luka Bardiševičiūtė pagerino 2017 m. šiose varžybose kito plaukiko pasiektą 50 metrų plaukimo krūtine rekordą.

Luka distanciją įveikė per 41,66 sekundes, o minėtas rekordas iki šiol buvo 46,68 sek. Šiose varžybose rokiškėnė artimiausią varžovę aplenkė net 14 sekundžių.

Tą pačią 50-ies metrų plaukimo distanciją laisvu stiliumi kraštietė įveikė per 34,26 sek. Abu pasiekimai – varžybų Varėnoje rekordai.

Mama juokėsi, kad nelabai tikėjo trenerių žodžiais, jog plaukimas Lukai „atneš“ rekordą, tačiau mergaitei pūkštelėjus į vandenį – tikėjimas atsirado.

Ne savi plaukimai

Anot pašnekovės, 50 metrų distancijoje krūtine gerų rezultatų pasiekė ir Gabija Judickaitė: „Prizinių vietų ar medalių galėjo būti ir daugiau, nes komandoje yra nuostabių, gabių ir stiprių plaukikų. Tačiau jie, tiesiog, buvo ne savo plaukime. Pavyzdžiui, Marius itin stiprus plaukdamas krūtine, bet buvo priversti plaukti kompleksiniu plaukimu“.

Po poros savaičių devyni plaukikai vyks į Kauną.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video