Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla sulaukė svečių (foto) (1)

Publikuota: 2021-08-31 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla sulaukė svečių (foto)
Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos nuotr. / Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla sulaukė svečių

Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje lankėsi Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas, Lietuvos Respublikos seimo narys Vidmantas Kanopa bei Rokiškio savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas ir Rokiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Tadas Barauskas.
 
Mokyklos vadovybė svečius supažindino su mokykloje įgyvendinamu projektu NR. 09.1.2-CPVA-K-722-01-0012 „Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokyklos profesinio mokymo(si) infrastruktūros plėtra“. Jo dėka diegiamomis naujovėmis.
 
Mokyklos direktorė papasakojo, kaip pasiruošta naujiems mokslo metams. Mokykla ruošia įvairių profesijų atstovus: automobilių mechanikus, siuvėjus, virėjus, suvirintojus, apdailininkus, apskaitininkus, socialinio darbo padėjėjus, visažistus. Šiais metais itin paklausios apskaitininko, socialinio darbuotojo padėjėjo, suvirintojo specialybės, į kurias buvo didžiausi konkursai.
 
Nuo rugsėjo mokykloje mokysis virš 400 mokinių.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video