Rokiškyje bus pakeista pusė kilometro susidėvėjusių šilumos vamzdynų (0)

Publikuota: 2024-02-23 Kategorija: Aktualijos
Rokiškyje bus pakeista pusė kilometro susidėvėjusių šilumos vamzdynų
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Šiais metais tęsis šilumos tinklų rekonstrukcija Rokiškio mieste. Planuojama atnaujinti daugiau nei 0,5 km šilumos vamzdynų Respublikos, P. Širvio, Panevėžio gatvių prieigose.

Perkami darbai

AB „Panevėžio energija" Rokiškio-Zarasų ŠTR viršininkas Saulius Žilinskas sakė, kad darbai prasidės pasibaigus šildymo sezonui, tikslesnis grafikas bus žinomas nupirkus darbus ir pasirašius sutartis su rangovais. Šilumos trasų rekonstrukcija tęsis iki 2025 m. šildymo sezono pradžios.

Keičiami seniausi, prieš 30–40 metų tiesti, susidėvėję šilumos vamzdynai. Atnaujinti vamzdynai turi geresnę šilumos izoliaciją, dėl to yra efektyvesni, reikalauja mažiau priežiūros, turi pažeidimų kontrolės sistemas, leidžiančias nustatyti vamzdžio pažeidimus ar atsiradusius defektus. Pernai mieste atnaujinta daugiau nei kilometras šilumos vamzdynų, bendras jų ilgis Rokiškyje yra 23 km.

Leis sutaupyti

AB „Panevėžio energija“ skelbia, kad šiais metais šilumos tinklų rekonstrukcijos bus vykdomos Panevėžio, Kėdainių, Kupiškio Pasvalio, Rokiškio ir Zarasų miestuose ir rajonuose, iš viso planuojama atnaujinti 6,24 km įvairaus skersmens vamzdynų, bendra investicijų vertė sieks apie 4,2 mln. eurų. Skaičiuojama, kad nauji šiuolaikiniai vamzdynai leis sutaupyti apie 1570 MWh šilumos per metus, o tai prilygtų keturių daugiabučių namų šilumos suvartojimui per metus.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video