Rokiškyje duris atveria „Neringos svetainė“ (foto) (0)

Publikuota: 2023-11-12 Kategorija: Aktualijos
Rokiškyje duris atveria „Neringos svetainė“ (foto)
Neringos Mikalkėnienės asm. archyvo nuotr. / Rokiškyje duris atveria „Neringos svetainė“

Iš Utenos kilusi, tačiau jau aštuoniolika metų Rokiškyje gyvenanti, čia sukūrusi šeimą, Neringa Mikalkėnienė pagaliau pasiryžo išpildyti savo vaikystės svajonę.

Jau nuo lapkričio 18 dienos visi išalkę bus laukiami „Neringos svetainėje“ Nepriklausomybės a. 4, Rokiškis!

 

Diena, kai svajonės tampa realybe

Domėjimasis maistu Neringos gyvenime sukasi jau nuo mažų dienų. „Augau pas močiutę kaime ir visad matydavau, kaip yra kepama višta, kaip verdama sriuba, kaip gaminama košė, iš kur atsiranda pienas, kaip daromos dešros. Vaikystė nebuvo rožėmis klota, todėl sukdavausi aplink puodus su močiute, kad mokėčiau viską pati – ką išmoksi, tą turėsi“, – sako pašnekovė.

Maisto gamyba ir dabar yra didelė Neringos gyvenimo dalis. N. Mikalkėnienė gamina namuose, taip pat, yra baigusi maisto technologijos mokslus bei įgijusi virėjos profesiją. Prieš pradedant kurti savo verslą klientus maistu džiugino užkandinėje.

„Visada sakydavau, kad aš turėsiu savo restoraną. Aišku, iki restorano lygio dar reikėtų padirbėti, bet apmąstymai ir svajonės ties šia sritimi sukosi ilgai... Nežinojau, nuo ko pradėti, tad pirmiausia leidausi į patalpų paieškas. Iš pradžių sekėsi sunkiai – tinkamų patalpų neradau, o kai kurių rastų nuoma buvo per brangi. Bet pasirodo, vis tik ateina ta diena, kai svajonės tampa realybe – radau patalpas „Neringos svetainei“!“ – pasakoja N. Mikalkėnienė.

 

Viską sutvarkė per mėnesį

Neringa Mikalkėnienė sakė, jog Nepriklausomybės a. 4 – puiki vieta. Svetainė randasi netoli nuo gyvenamosios vietos, o ir nuoma nebrangi, tad Neringa, kartu su vyro pagalba, kibo į remonto ir pertvarkymo darbus.

„Viską darėme patys, darbavomės, kad gaučiau leidimus atsidaryti. Buvo sudėtinga, nes kur ėjau klausti ar prašyti pagalbos, atsimušdavau kaip į sieną. Tačiau nenuleisdavome rankų, suremdavome pečius ir nenustodavome siekti tikslo“, - patirtimi dalinasi „Neringos svetainė“ savininkė.

Pasiruošimo atsidaryti darbai truko mėnesį, naujos maitinimo įstaigos Rokiškyje įkūrėja Neringa pasiruošusi džiuginti klientus savo gamintų patiekalų skoniais.

 

Lietuviški patiekalai bei užsakymai įvairioms progoms

„Neringos svetainė“ klientų lauks pirmadieniais-penktadieniais nuo 8 iki 16 valandos, o šeštadieniais išalkusius lankytojus priims nuo 8 iki 14 valandos.

Čia užsukusiųjų pasistiprinti laukia naminis, lietuviškas maistas: cepelinai, šniceliai, vėdarai, bulviniai blynai su mėsa ir t.t., galimas pasirinkimas iš kelių garnyrų. Be to, naujai atsidarančios valgymo įstaigos lankytojai galės ragauti kelių rūšių sriubas, mėgautis šaltaisiais patiekalais, išgerti kavos ir arbatos, troškulį numalšinti gaiviaisiais gėrimais. „Nepamiršiu ir mažųjų klientų!“ – pridūrė Neringa, – „Jiems pasiūlysiu gruzdintų bulvyčių, vištienos nuggetsų,  dešrelių „aštuonkojų“.

Taip pat, „Neringos svetainė“ įkūrėja ruoš mini užkandžių padėklus šventėms, pagal asmeninius užsakovo norus bei pageidavimus, priims antrųjų patiekalų užsakymus, gamins patiekalus gedulingiems pietums ar metinėms.

Paklausus, kaip gimsta kiekvienos dienos meniu ir proginių patiekalų bei užkandžių idėjos, pašnekovė atsakė: „Viskas ateina savaime. Tai iš vaikystės kažką prisimenu, tai internete užmatau, tai šiaip šauna į galvą. Įdomiausia, kai apjungi kelis dalykus – tada gaunasi visai kažkas naujo“.

 

Jau lapkričio 18 dieną nuo 8 valandos N. Mikalkėnienė kviečia apsilankyti „Neringos svetainėje“ Nepriklausomybės a. 4., atsinešti gerą nuotaiką bei išbandyti naują meniu Rokiškyje.

Atidarymo dieną cepelinų porcija kainuos tik 3 eurus!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video