„Rokituro“ mįsles gliaudė net vilniečiai (0)

Publikuota: 2023-05-31 Kategorija: Aktualijos
„Rokituro“ mįsles gliaudė net vilniečiai
TVIC / „Rokituras“ dalyvavo net šeima iš Vilniaus.

Praėjęs savaitgalis nešykštėjo ne tik saulės, bet ir gerų emocijų tiems, kurie nusprendė dalyvauti jau trečią kartą Rokiškio Turizmo ir verslo informavimo centro (TVIC) organizuotame „Rokituro“ žaidime. Šį kartą turizmo sezono atidarymas buvo parengtas orientacinio žaidimo principu.

Pramiegoję...

Šeštadienį, gegužės 27 d., šalia Rokiškio rajono savivaldybės startavo devynios komandos iš 15-os užsiregistravusių. TVIC turizmo vadybininkė Diana Veberė pasijuokė, kad kiek „pramigę“ 9 val. buvusį žaidimo startą, po kurio laiko jau į TVIC patalpas užsuko dar trys ekipažai, panorę tiesiog „dėl savęs“, ne dėl prizų, sudalyvauti „Rokituro“ žaidime.

„Tačiau labiausiai nustebino šeima, kuri atvyko iš Vilniaus. Atvykę savaitgaliui nameliu ant ratų, tiesiog, pakeliauti po rajoną, pamatė mūsų „Rokituro“ reklamą socialiniame tinkle Facebook. Ir nusprendė papramogauti, pabandyti sėkmę lukštenant mįsles, susijusias su Rokiškio kraštu. Sekėsi jiems gan neblogai, o ir gavo galimybę Rokiškyje papramogauti: laimėjo kuponą pasivažinėti RC modeliais“, – kalbėjo D. Veberė.

Visą straipsnį skaitykite birželio 2 d., penktadienio, numeryje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video