Savivaldybėje įrengta bendra konferencijų ir susitikimų erdvė (0)
Publikuota: 2022-09-09
Kategorija:
Aktualijos
Rokiškio rajono savivaldybės administracija ir Visuomenės sveikatos biuras suvienijo jėgas įrengdami bendrą konferencijų ir susitikimų erdvę pastato 9 a.
Į improvizuotą atidarymo renginį susirinkę administracijos darbuotojai džiaugėsi turėsiantys vietą ne tik pertraukai praleisti, bet ir susitikti su kolegomis.
Simbolinę juostelę prie įėjimo kirpdamas direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas dėkojo prie įrengimo prisidėjusiems kolegoms, ypač Visuomenės sveikatos biuro direktorei Agnei Šapokaitei, Turto valdymo ir ūkio skyriaus bei Bendrojo skyriaus specialistams.
Profesinės sąjungos pirmininkė Vida Gindvilienė padėkojo administracijos vadovams, kad jų organizacijos prašymas įrengti tokią erdvę buvo išgirstas. Tikimasi, kad daug pozityvių emocijų sulaukęs sprendimas gerinti administracijos specialistų darbo sąlygas susilauks tęstinumo įrengiant vaikų užimtumui skirtą patalpą.

Rekomenduojami video
Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (AVMI) primena gyventojams apie galimybę paskirti dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) paramai. Paramos skyrimo prašymus gyventojai gali pateikti iki gegužės 4 d. Šiuo metu už 2025 m. Panevėžio apskrityje pateikta per 18 
2026-04-16
J. Tūbelio progimnazija keičiasi: gražinamas ne tik vidus, plečiama ir automobilių stovėjimo aikštelė (foto)
(0)
Rokiškio Juozo Tubelio progimnazijos bendruomenė šiais metais gyvena itin neramiai – be jau kurį laiką viduje vykstančių patalpų remonto, šiandien ir progimnazijos kieme buvo pradėti naujos automobilių stovėjimo aikštelės rangos darbai. Įstaigos direktorius Zenonas
2026-04-14
Kamajiškiams labiausiai rūpi miestelio unikalumas: prašė gelbėti niokojamą Kultūros paveldo aikštę
(0)
Lyg apskritojo stalo riteriai į seniūnės Linos Zolubienės ataskaitinį susitikimą susirinkę Kamajų krašto gyventojai kalbėjo apie kasdienybės problemas. Nors iš pradžių atrodė, kad vietiniai jų neturi – per pusantros valandos neiškeltas ir neužduotas nei vienas klausimas, v
2026-04-10
Rokiškio rajono savivaldybės administracija kartu su savivaldybės Šeimos taryba ir nevyriausybine organizacija „Rokiškio mamų klubas“ ėmėsi iniciatyvos kurti „Šeimos stoteles“. Pirmoji stotelė jau pradėjo veikti savivaldybės patalpų I aukšte
2026-04-10
Obeliečiai norėtų likviduoti pastatus-vaiduoklius, sulaukti pasėlių deklaravimo specialisto ir, galbūt, su(si)tvarkyti upės pakrantę
(0)
Liko vos keli ataskaitiniai Rokiškio rajono seniūnų susitikimai su gyventojais: kitą savaitę į ataskaitas kvies Juodupės ir Rokiškio seniūnai. Šią savaitę su kraštiečiais susitiko ataskaitų teikimo „debiutantė“ – pirmą kartą apie įgyvendintus darbus ir p
2026-04-10