Sistema svarbi ir informacijos ieškotojams, ir paslaugų teikėjams (0)

Publikuota: 2021-06-30 Kategorija: Aktualijos
Sistema svarbi ir informacijos ieškotojams, ir paslaugų teikėjams
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Agnė Šapokaitė mano, kad informacinė sistema labai patogi ir sukurta labai svarbiu laiku.

Rokiškio rajono visuomenės sveikatos biuro vadovė Agnė Šapokaitė neslepia: informacija apie teikiamas paslaugas šiuo metu yra ypač svarbi. Todėl ji mano, kad projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, dėka sukurta informacinė sistema, yra labai svarbi ir vertinga.

Ji išskyrė keletą aspektų, atsižvelgiant į kuriuos, reiktų kalbėti apie projekto efektyvumą. Visų pirma, tai socialines paslaugas teikiančių įstaigų ir organizacijų rajone gausa. Ir jų teikiamų paslaugų gausa bei įvairovė. Kiekviena organizacija savo veiklą, teikiamas paslaugas viešindavo ir viešina pagal savo pageidavimus ir sistemą. Taigi, ieškantysis tiesiog ne visuomet žino, kokia institucija gali jam pagelbėti. Informacinė sistema patogi ir tuo, kad informacija struktūruota pagal paslaugų tipą. Todėl paieška yra greitesnė ir patogesnė.

Informacinės sistemos sukūrimas labai savalaikis: karantino metu nemažai įstaigų, specialistų dirbo nuotoliniu būdu, buvo apribotas patekimas į jų patalpas. Taigi, galimybė ieškoti informacijos ne lankantis, tiesiogiai bendraujant, o nuotoliniu būdu, yra labai reikalinga.

Sistema reikalinga ir įstaigoms: taip informacija apie jų teikiamas paslaugas greičiau pasiekia tikslines grupes. Ir Visuomenės sveikatos biuro vadovė, pasidžiaugusi, kad ir jų įstaiga turi naujų reikalingų paslaugų – psichologo, priklausomybių specialisto konsultacijas – mano, kad žinia apie jas sklis ir sistemos dėka pasieks pagalbos reikalingus žmones.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video