Socialines paslaugas teikiančios insititucijos ir organizacijos kviečiamos atnaujinti informaciją (0)

Publikuota: 2021-05-31 Kategorija: Aktualijos
Socialines paslaugas teikiančios insititucijos ir organizacijos kviečiamos atnaujinti informaciją
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Informacinėje sistemoje apie socialines paslaugas – tik pati naujausia ir aktualiausia informacija.

Įsibėgėja Socialinės paramos centro vykdomas projektas Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas). Jo dėka sukurta speciali informacinė sistema, kurioje pateikiama informacija apie visas rajone teikiamas socialines paslaugas. Jei jūsų įstaiga, organizacija teikia tokias paslaugas, pasitikrinkite svetainėje www.socsketis.lt teikiamą informaciją. Taip pat kviečiame pranešti, jei pakeitėte paslaugas, teikiate naujas, galbūt pasikeitė kontaktinių asmenų telefonai, pavardės.

Informacinė sistema apie Rokiškio rajone teikiamas socialines paslaugas yra unikali ir labai svarbi gyventojams. Ypač šiuo karantininiu laikotarpiu, kai ypač svarbu vengti bereikalingų kontaktų, todėl informacija turi būti pateikta taip, kad asmuo sugaištų kuo mažiau laiko ir turėtų kuo mažiau kontaktų ieškodamas jam reikalingos paslaugos. „Džiaugiamės, kad informacinė sistema sulaukia vis didesnio gyventojų dėmesio. Mūsų tikslas – teikti pačią naujausią ir tiksliausią informaciją“, – sakė Socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė.

Apie pokyčius teikiamų paslaugų aprašuose, kviečiama pranešti Socialinės paramos centrui, tel. 8 458 31275

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video