Sportininkų kelionės taps komfortiškesnės: KKSC nusipirko naują mikroautobusą (foto) (0)

Publikuota: 2024-06-12 Kategorija: Aktualijos
Sportininkų kelionės taps komfortiškesnės: KKSC nusipirko naują mikroautobusą (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Naujoji KKSC transporto priemonė – baltas mersedesas.

Rokiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) auklėtiniai į varžybas pagaliau keliaus patogiu ir komfortišku transportu: antradienio rytą Rokiškį pasiekė KKSC įsigytas, 2019-ųjų metų gamybos, 21-ą sėdimą vietą turintis mikroautobusas „Mercedes Benz“, kurio vertė – 85 tūkst. eurų.

Senasis – nebepatikimas

KKSC direktorius Tadas Stakėnas neslėpė – nauja transporto priemonė centrui buvo itin reikalinga: „Dabar turime 2008 m. gamybos mikroautobusiuką, kurį eksploatuojam 10 metų. Balandį net nebeatlikom jam privalomos techninės apžiūros, nes investicijos tvarkymui būtų siekusios apie 4-5 tūkst. eurų. Plius dar ir sugedo jis mums... Jei taip nuoširdžiai pasakius, paskutiniuosius metus buvom apriboję važiavimus juo, nes nuolat gesdavo: per daug rizikų, kad gali nepasiekti tikslo arba negrįžti namo. Pora kartų taip ir buvo: reikėjo iš Panevėžio su traliuku parsigabenti“.

Pasak direktoriaus, senasis, nors ir su defektais, bus nurašytas ir mėginama jį parduoti aukcione.

Naujas, patogus, modernus

Naujoji transporto priemonė į Rokiškį atvyko tik antradienį ir iš karto buvo patikrinta bei užregistruota, o savaitgalį „Mercedes Benz“ jau keliaus į Druskininkus. Pašnekovas juokėsi, kad pirkinys iš karto bus išbandytas rimtoje kelionėje ir bus aišku, ar tikrai geras. Mikroautobusui suteiktas 3 mėn. garantinis laikotarpis.

Vardindamas mikroautobuso privalumus, T. Stakėnas ypatingai džiaugėsi tuo, kad naujasis autobusas – 4-iomis vietomis didesnis, nei senasis: „Ankstesnis autobusas buvo 17 vietų, o mūsų sportininkų komandos – didesnės, todėl nuolat pritrūkdavo poros ar trijų vietų. Tikrai labai patogios sėdynės – turizmo klasės, autobusas yra prailgintas, turi erdvią bagažinę, kas itin aktualu sportininkams, kartu vežantiems sporto reikmenis“.

Mikroautobuse yra vidaus apšvietimas, kondicionavimo sistema, USB krovikliai, televizorius.

Menkas pasirinkimas

KKSC direktorius aiškino, kad iš sostinės atkeliavęs mikroautobusiukas yra šiek tiek naudotas, bet jo nuvažiuotų kilometrų skaičius, sąlyginai, nedidelis.

„Vykdydami viešuosius pirkimus išdėstėme sąlygas, ko pageidaujame, bet galiu pasakyti, kad labai menka pasiūla šiems automobiliams: arba pigus, kainuojantis apie 40 tūkst. eurų ir su didžiule rida – net iki pusės milijono km, arba kaina siekia jau virš 100 tūkst. eurų ir jie yra nauji. Mūsiškio rida – 160 tūkst. km ir kaip tokiam autobusui, kuris pusę milijono km drąsiai važiuoja – labai geri skaičiai: dar tik pati pradžia“, – šypsojosi T. Stakėnas.

Anot jo, KKSC autobusiukas yra intensyviai naudojamas visus metus. Juo naudojasi ne tik KKSC auklėtiniai, bet, esant galimybėms, į varžybas juo vyksta ir suaugusieji ar kultūrininkai į renginius.

Skyrė pinigų jau pernai

Naująjį KKSC pirkinį apžiūrėjo Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas ir vicemeras Antanas Taparauskas.

Pasak mero, KKSC jau pernai buvo skirta 40 tūkst. eurų iš savivaldybės biudžeto autobusui įsigyti. Visgi, meras pakartojo T. Stakėno mintis, kad už tokią sumą nupirkti gerą transporto priemonę yra sudėtinga, tad šiais metais suma buvo padvigubinta ir už 2019 m. gamybos „Mercedes Benz“ klasės mikroautobusą centras sumokėjo 85 tūkst. eurų.

Kol kas KKSC mikroautobusiukas neturi jokių skiriamųjų ženklų, tačiau centro direktorius patikino, kad jau netrukus jis bus apipavidalintas logotipu ir užrašu.  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video