Svarbu suteikti galimybę ir perspektyvas ateičiai (0)

Publikuota: 2021-04-30 Kategorija: Aktualijos
Svarbu suteikti galimybę ir perspektyvas ateičiai
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Irina Kalnietienė mano, kad informacinė sistema duos ilgalaikę naudą rajonui.

Salietė Irina Kalnietienė – žinoma visuomenininkė, Salų kaimo bendruomenės bei Rokiškio rajono bendruomenių asociacijos vadovė. Paklausta, kaip vertina „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais, ir šio projekto dėka sukurtą informacinę sistemą, ji sakė, kad tokia sistema ne tik pasitarnaus rajono bendruomenėms skleisti informaciją apie jau esamus, bet ir planuoti naujus vietos žmonėms itin reikalingus socialinius projektus.

Pasak pašnekovės, žinios apie socialinį projektą skleidimas visuomenėje yra ganėtinai sudėtingas uždavinys. O bendra visoms socialinėms paslaugoms, inovatyvi sistema padės daug paprasčiau ir efektyviau skleisti žinią apie visuomenei teikiamas paslaugas, gerinti jų prieinamumą.

Kitas svarbus aspektas: kaimo bendruomenės, rengdamos projektus, matys, iš kur semtis patirties, kokius projektus planuoti. Ir netgi jei kol kas bendruomenė, kaip pavyzdžiui, Salų, pati nerengia ir nevykdo socialinės srities projektų, tai gali rekomenduoti šio krašto žmonėms, kaip pasinaudoti kitų nevyriausybinių organizacijų ar valstybinių įstaigų teikiamomis paslaugomis. Ir visa tai – paprastai, patogiai, neišeinant iš namų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video