Tapk įdomaus ir inovatyvaus projekto dalimi! (0)

Publikuota: 2021-04-30 Kategorija: Aktualijos
Tapk įdomaus ir inovatyvaus projekto dalimi!
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Pagalba.

Socialinės paramos centras, kuris vykdo projektą „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kviečia savanorius prisijungti prie šaunios ir iniciatyvios komandos.

Jei norite prasmingai ir smagiai praleisti laiką, įgyti vertingos patirties, žinių ir įgūdžių kviečiame jungtis prie šio projekto įdomių ir inovatyvių veiklų.

Jų metu susipažinsite su rajono socialinės paramos sistema, pamatysite „iš vidaus“, kaip ji veikia, galėsite praktiškai padėti pagalbos reikalingiems žmonėms. Taip pat įgysite patirties talkininkaudami įvairių renginių metu. Galbūt šios savanorystės metu apsispręsite savo gyvenimą sieti su socialinės apsaugos sistema? O gal pasisemsite idėjų, kurias galėsite įgyvendinti pats ar su bičiuliais prisijungę prie esamų, ar kurdami naujas nevyriausybines organizacijas.

Jūs galėsite dalyvauti šiose veiklose: apmokyti rokiškėnus naudotis interaktyviuoju ekranu, konsultuoti juos apie rajone teikiamas socialines paslaugas. Taip pat galėsite savanoriauti teikdami informaciją apie tai projekto dalyvių namuose, padėdami jiems pildyti dokumentus, palydėdami iki reikiamų įstaigų. O taip pat jūs galėsite talkinant organizuojant įvairius projekto renginius.

Taigi, kviečiame prisijungti prie šaunios projekto komandos. Tą padaryti galima lengvai ir paprastai. Išsamesnė informacija teikiama ir savanoriai registruojami šiais telefonais: 8 618 05878, 8 458 31275

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video