Ugniagesiai šalino ant kelio nuvirtusius medžius (0)

Publikuota: 2022-07-13 Kategorija: Aktualijos
Ugniagesiai šalino ant kelio nuvirtusius medžius
Rokiškio Sirena nuotr. / Ugniagesių automobilis

2022 metų liepos 12 dieną 16 val. 57 min. gautas pranešimas, kad Šilaikių g., Barkiškių k., Obelių sen., ant važiuojamosios kelio dalies, nuvirto medis. Atvykus PGP ir panaudojus grandininį pjūklą medis pašalintas, kelio danga nušluota.

Per parą ugniagesiai Lietuvoje 124 kartus vyko šalinti ant kelių, pastatų, elektros laidų ir kitų vietų užvirtusių medžių.

Nuvirtę medžiai padarė daug žalos – apgadino automobilius, nutraukė elektros laidus, užtvėrė pravažiavimus.

„Tikėtina, kad pačių medžių nuvirto tikrai daugiau. Į kitus kvietimus reagavo ir komunalinės tarnybos“, – BNS trečiadienio rytą sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Dainius Vedrickas.

Nuo pirmadienio 7 valandos ryto iki antradienio 7 valandos ryto gelbėtojai 29 kartus vyko šalinti medžių ir medžių šakų Kauno apskrityje, Alytaus apskrityje gauti 25 iškvietimai, Šiaulių ir Marijampolės – atitinkamai 18 ir 15, Vilniaus apskrityje – 13, kitose apskrityse iškvietimų buvo mažiau nei 10.

Pasak jo, buvo atvejų, kai, vykdami į iškvietimus, gelbėtojai pakeliui rasdavo daugiau nuvirtusių medžių ir juos taip pat pašalindavo.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video