Ugniagesių dovana labai svarbi ir reikalinga (0)

Publikuota: 2021-12-30 Kategorija: Aktualijos
Ugniagesių dovana labai svarbi ir reikalinga
Socialinės paramos centro nuotr. / Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Dalius Kunigėlis Socialinės paramos centro direktorei Jolantai Paukštienei įteikė 15 dūmų detektorių, kurie atiteks centro paslaugų gavėjams.

Šv. Kalėdos – gerumo metas, kai prisimenami sunkiau besiverčiantys, likimo negandų ištikti, neįgalūs ar vieniši senyvi žmonės. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Dalius Kunigėlis Socialinės paramos centro direktorei Jolantai Paukštienei įteikė 15 dūmų detektorių, kurie atiteks centro paslaugų gavėjų šeimoms. Tikimasi, kad tokių dovanų ateityje sulauks ir vieniši rajono seneliai.

Socialinių paslaugų centro direktorė atvira: saugumas yra vienas svarbiausių kiekvieno žmogaus poreikių. Nors dūmų detektoriai namuose yra privalomi, tačiau ne visi, ypač senyvi, neįgalūs žmonės pajėgūs juos įsigyti. Kai kurie netgi nesupranta tokių prietaisų būtinybės. O juk būtent jie ir gelbėja žmonių gyvybes, pranešdami apie įsiplieskusią ugnį. Jie aktualūs ir svarbūs visiems, o tiems, kurie savo namus šildo krosnimis, yra pirmojo būtinumo įranga. „Tokių žmonių, kurie kūrena krosnis, tarp mūsų paramos gavėjų yra išties nemažai. Todėl esame labai dėkingi tiems, kurie skiria dėmesį ir rūpestį šių žmonių saugumu“, – akcentavo J. Paukštienė.

Idėja pasirūpinti šių žmonių saugumu kilo ir jais besirūpinantiems socialiniams darbuotojams, ir rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriui, ir Socialinės paramos centrui, ir, žinoma Rokiškio priešgaisrinės tarnybos specialistams. J. Paukštienė viliasi, kad toks kilnus ir prasmingas bendradarbiavimas tęsis. „Mūsų sunkiai gyvenantiems, pažeidžiamiems, neįgaliems, vienišiems žmonėms toks rūpestis yra labai svarbus. Ne kiekvienas jų supranta, kam tokia įranga reikalinga, kaip ją prižiūrėti. Todėl ši pagalba ir dovana labai vertinga, ypač šaltą žiemą“, – sakė J. Paukštienė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video