Vadovą išsirinko, bet atskleis tik pirmadienį (0)

Publikuota: 2024-06-14 Kategorija: Aktualijos
Vadovą išsirinko, bet atskleis tik pirmadienį
Rokiškio Sirena nuotr. /

Penktadienio popietę AB „Rokiškio komunalininkas“ valdyba rinko naująjį įmonės vadovą. 13 val. prasidėjęs konkursas: pokalbis ir įmonės veiklos pristatymas, truko net tris su puse valandos. Po jų paaiškėjo, kad prie įmonės vairo, galimai, stos pasvalietis, kuris šiuo metu įsikūręs Panevėžyje ir dirba Valstybinėje energetikos reguliavimo tarnyboje (VERT).

AB „Rokiškio komunalininkas“ valdybos pirmininkė Regina Strumskienė sakė, kad procesas užtruko, nes valdybos nariai pretendentams turėjo labai daug klausimų ir norėjo išsamiai susipažinti su jų parengta įmonės veiklos programa.

Visgi, laimėtojo vardo ir pavardės pirmininkė dar neatskleidė: „Laimėtojas prašymo priimti į darbą dar neparašė. Pasiliko laiko iki pirmadienio apsvarstyti, ar tikrai ateis pas mus dirbti. Asmuo yra ne vietinis, šiuo metu turi darbą Panevėžyje, tačiau sakė, kad nori persikelti gyventi į Rokiškį“.

R. Strumskienė patikslino, kad iš trijų dokumentus į vadovo postą pateikusių kandidatų konkurse šiandien dalyvavo du – vienas pretendentas neatvyko.

Primename, kad AB „Rokiškio komunalininkas“ be tiesioginio vadovo liko balandžio 30 d., kai iš pareigų pasitraukė dvejus metus direktoriumi dirbęs Vladas Janulis. Pusantro mėnesio, kol vyko pretendentų į vadovus paieškos, bendrovei vadovavo direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Karpavičius.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video