„Visa, kas daroma žmonių labui – svarbu ir reikalinga“ (0)

Publikuota: 2021-03-31 Kategorija: Aktualijos
„Visa, kas daroma žmonių labui – svarbu ir reikalinga“
„ / Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė mano, kad informacinė sistema bus labai reikalinga.

Rokiškio kaimiškoji seniūnija didžiausia rajone savo teritorija. Joje, kaip ir kitose seniūnijose, netrūksta tų, kuriems reikia pagalbos ir paramos. Šios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė, kalbėdama apie projektą, Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas), kurį vykdo Socialinės paramos centras su partneriais.

Pašnekovė neslepia: visa, kas daroma žmonių gerovei, yra labai svarbu ir naudinga. O informacijos apie socialines paslaugas niekada nebus per daug: jų poreikis rajone yra didelis. „Labai smagu, kad žmogus galės patogiai ir greitai rasti jam reikalingą informaciją“, – sakė seniūnė.

Ji neslėpė, kad dabar seniūnijos socialiniams darbuotojams tenka nemažai darbo, norint padėti žmonėms gauti priklausančią paramą: ne tik susitvarkyti reikiamus dokumentus, bet ir patarti, nukreipti, kur tos paramos ieškoti. Seniūnė mano, kad ateityje tokios paramos, susistemintos informacijos poreikis tik didės: paramos reikalingų žmonių kiekis nemažėja.

Dar vienas reikšmingas vieningos socialinės paramos informacinės sistemos privalumas yra tai, kad ji bus savotiškomis gairėmis aktyvioms seniūnijos bendruomenėms, kad jos galėtų sėkmingai ir kryptingai plėsti veiklą.

Dar vienas džiugus dalykas, kurio tikisi seniūnė, bus didesnis pasirinkimas, iš kurio tiekėjo paslaugą gauti. „Štai, tarkime, pavėžėjimo paslauga. Ji labai reikalinga, ją teikia nemažai įstaigų, visuomeninių organizacijų. Galbūt paslaugų teikėjų gausa, patogi informacija apie juos, leis paramos reikalingam žmogui pasirinkti optimaliausią, pigiausiai kainuojančią paslaugą?“, – svarstė seniūnė D. Janulienė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video