Vitalis Giedrikas: norėtume, kad informacinis stendas būtų labiau prieinamas savivaldybės lankytojams (0)

Publikuota: 2021-05-31 Kategorija: Aktualijos
Vitalis Giedrikas: norėtume, kad informacinis stendas būtų labiau prieinamas savivaldybės lankytojams
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjas Vitalis Giedrikas teigė, kad rajono savivaldybė deda pastangas, kad ekranas būtų dar prieinamesnis.

Rokiškio socialinės paramos centras su partneriais įgyvendinamo projekto „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas) dėka rajono savivaldybėje, prie pirmojo aukšto salės buvo pastatytas interaktyvus ekranas, kuriame lankytojai gali rasti visą reikiamą informaciją apie rajone teikiamas socialines paslaugas.  Savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjas Vitalis Giedrikas mano, kad perstačius ekraną į savivaldybės priimamąjį, jį pasieks daugiau lankytojų.

Pašnekovas neslėpė: savivaldybė ieško sprendimų, kaip padaryti, jog ekranas būtų dar labiau prieinamas lankytojams. Jam buvo parinkta ganėtinai gera strateginė vieta, netoli pirmojo aukšto salės, kurioje vyksta rajono tarybos posėdžiai, ne karantino metu nuolatos buvo vykdomi seminarai, mokymai, konferencijos. Ši vieta netoli lifto, o tai irgi didelis privalumas, mat juo važiuoja praktiškai visi savivaldybės interesantai. Taigi, ir jie nepraeitų pro naująjį ekraną. Deja, šiuo metu dėl karantino ribojamas interesantų patekimas į savivaldybės patalpas. Interesantai patenka tik į priimamąjį, ten priimami jų dokumentai, jei reikia, pakviečiamas reikalingas savivaldybės darbuotojas. Į tolesnes savivaldybės patalpas patenka retas. „Socialinės paramos centro darbuotojos, projekto dalyvės, labai aktyvios. Jos kviečia žmones, nuveda prie ekrano, prireikus paaiškina jiems socialinės paramos sistemos niuansus. Tačiau perkėlus ekraną į priimamąjį, pasiektume dar didesnį prieinamumą. Todėl šiuo metu problemą ir sprendžiame“, – sakė V. Giedrikas.

Jis neslepia: ekranas, svetainė yra labai svarbūs, jų įdiegimas pasiteisino. „Informacijos niekada nebus per daug“, – pabrėžė jis. Nors savivaldybės specialistai ir anksčiau turėjo savas duomenų bazes, naujoji svetainė jiems tapo parankine darbo priemone. „Ir mums, ir rajono gyventojams šis projektas yra naudingas“, – sakė V. Giedrikas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video