Degė šiukšlės, išsiliejo tepalai (0)
Publikuota: 2023-09-13
Kategorija:
Gaisrai

2023 m. rugsėjo 12 d. 12:34 val. gautas pranešimas, kad Velniakalnio g., Rokiškio m., iš po lengvojo automobilio išsiliejo tepalai. Atvykus PGP, apie 1 kv. m plote buvo išbėgę tepalai. Panaudojus birų sorbentą teršalai sugerti, panaudojus dispergatoriaus mišinį - teršalai neutralizuoti.
2023 m. rugsėjo 12 d. 14:02 val. gautas pranešimas, kad Vilties g., Rokiškio m., apleistame pastate dega šiukšlės.
Rekomenduojami video
Liepos 15 d. apie 22 val. gautas pranešimas, kad Prūselių k. (Juodupės sen.) atvira liepsna dega lengvasis automobilis (dujų įrangos jame nėra).
Gaisro metu sudegė automobilio „BMW 435i“ salonas. Įvykis tiriamas.
2025-07-16
Liepos 13 d. apie 22 val. gautas pranešimas, kad Onuškio k., Komarų g. (Juodupės sen.) dega vieno aukšto medinis namas.
Atvykus ugniagesiams, informacija patikslinta – šalia pastato smilko sukrauti skudurai, pastatas nenukentėjo.
2025-07-14
Birželio 6 d. apie 14 val. gautas pranešimas, kad Rokiškio r. sav. Pandėlio sen., Sriubiškių k. iš apleisto namo rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams atviros liepsnos nebuvo, namas uždūmintas.
Atliekant žvalgybą name rastas sąmoningas žmogus, kurį ugniagesiai išvedė
2025-06-09
Gegužės 29 d. 14 val. 44 min. gautas pranešimas, kad Rokiškio r., Kumpolkos k. (Obelių sen.) dega individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna, baigė sudegti, stogas buvo įgriuvęs. Pastatas vieno aukšto, 9 x 6 m, medinis apmūrytas, stogas degtas
2025-05-30