Liepsnojo gyvenamasis namas (0)
Publikuota: 2024-08-30
Kategorija:
Gaisrai

Rugpjūčio 29 d. apie 13 val. gautas pranešimas, kad Žvirblių k., Žvirblio g. (Pandėlio sen.) dega individualus gyvenamasis namas.
Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, pastatas degė atvira liepsna, stogas buvo nudegęs, perdangos sukritę. Vanduo buvo vežiojamas 2 km atstumu iš gamtinio vandens telkinio.
14.05 val. papildomai buvo išsiųsta dar 1 automobilinė cisterna su ekipažu dėl vandens vežiojimo. Iš pastato išnešti 2 dujų balionai.
Gaisro metu nudegė stogas ir perdanga, išdegė pastato vidus ir išorinės sienos. Ar buvo dūmų detektorius, nustatyti negalima. Įvykis tiriamas.
Rekomenduojami video
Kovo 15 d. apie 18 val. gautas pranešimas, kad Kurklaičių II k., Žemynos g. (Pandėlio sen.) dega ūkinis pastatas (esantis privačiame namų valdos žemės sklype).Atvykus ugniagesiams degė ūkinio pastato degė lubos ir ant perdangos sukrautas šienas. Gaisro metu apdegė apie 2 kv. m. medinių
2025-03-17
Kovo 7 d. 18 val. 58 min. gautas pranešimas, kad Obeliuose, Dariaus ir Girėno g, atviroje teritorijoje rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams, 30 kv. m plote degė sukrautas laužas.
Kovo 9 d. 11 val. 58 min. gautas pranešimas, kad Bajorų k., Pušyno g., dega individualus gyvena
2025-03-10
Vasario 22 d. ryte, kelios minutės po 9 val. gautas pranešimas, kad Rokiškyje, Nepriklausomybės a., daugiabučio namo kamine dega suodžiai.
Panaudojus miltelinį gesintuvą suodžiai buvo užgesinti, nuostolių nepadaryta. Dūmų detektoriaus name nebuvo.
2025-02-24
Vasario 21 d. 00 val. 27 min. gautas pranešimas, kad Vilkolių g., Vilkolių k. (Pandėlio sen.) dega gyvenamasis namas.
Atvykus ugniagesiams, namo vidus buvo smarkiai uždūmintas. Medinio namo viduje rasta sąmoninga moteris. Ugniagesiai ją išnešė ir perdavė medikams. Po apžiūros į
2025-02-21