Miliūnų kaime sudegė namas: neįgalų vaiką išgelbėti pavyko, senjoro – ne (0)

Publikuota: 2023-12-18 Kategorija: Gaisrai
Miliūnų kaime sudegė namas: neįgalų vaiką išgelbėti pavyko, senjoro – ne
Rokiškio Sirena nuotr. / Sudegus namui šeimą priglaudė pažįstami.

Ankstų pirmadienio rytą, apie 5 val., trumpuoju pagalbos numeriu 112 gautas pranešimas, kad Rokiškio rajone, Miliūnų kaime, dega vieno aukšto gyvenamasis namas, o jo viduje yra vyras ir vaikas.

Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) vyriausiasis specialistas Liudas Navickas sakė, kad sudegusiame name gyveno penkių asmenų šeima: namo šeimininkė su dviem vaikais ir dviem savo dėdėmis.  

„Negalią turintį vaiką savininkė pati su sūnumi spėjo išgelbėti, tačiau vieno iš senolių jiems išgelbėti nebepavyko. Jie bandė, tačiau iš vienos pusės name buvo pilna dūmų, o kitoje – įgriuvęs stogas“, – sakė L. Navickas.

PGT pranešime teigiama, kad atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna, jo stogas jau buvo įgriuvęs. Gaisro metu gyvenamasis namas ir prie jo priblokuotas priestatas sudegė.

Anot L. Navicko, sudegė medinis rastinis namas: „Daug kas priklauso nuo to, kada buvo pastebėtas gaisras ir kada pranešta bendruoju pagalbos telefonu. Tokioje situacijoje žmonės patiria šoką, elgiasi neadekvačiai, juos apima panika, o juk viską lemia minutės. Nors liko namo sienos, jos – apdegusios, nebėra stogo, gyventi žmonėms tikrai nebebus tinkamas. Dėl ko kilo gaisras pasakyti dar negaliu, aplinkybės tikslinamos“.

Rokiškio PGT vyriausiojo specialisto žiniomis, nukentėjusią šeimą po nelaimės priglaudė pažįstami. Tuo tarpu išgelbėtą vaiką greitosios pagalbos medikai iš karto išvežė į ligoninę, tačiau jo būklė – pakankamai gera ir artimiausiu metu iš gydymo įstaigos jis bus išleistas.

Deja, numalšinę degančio namo liepsnas, ugniagesiai namo viduje rado apdegusį žmogaus kūną.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video