Salose gaisrą malšino gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos (foto+video) (0)

Publikuota: 2023-07-13 Kategorija: Gaisrai
Salose gaisrą malšino gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Ugniagesiai gelbėtojai malšina liepsnas Ežero gatvėje, Salų miestelyje.

Ketvirtadienio pavakarę į Salų miestelyje esančią Ežero gatvę skubėjo gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos.

Pirminiais duomenimis, sudegė plytinis pastatas ir prie jo buvę buities rakandai, mediena, automobilis. Liepsnų apgadintas ir sunkvežimio tipo automobilis. Gaisras, buvo persimetęs ir į tolėliau stovinčius kaimyninių sodybų medinius ūkininės paskirties pastatus. Dėl gausių ugniagesių gelbėtojų pajėgų ir jų profesionalumo ugnis į minėtuosius statinius gausiai neišplito.

Ugnį malšino Kamajų, Jūžintų, Laibgalių, Svėdasų, Rokiškio ir Kupiškio rajono ugniagesių gelbėtojų komandos. 

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, liepos 13 d. apie 15 val. Salų k., Žvejų g., moters (gim. 1976 m.) ūkiniame pastate, kilo gaisras, kurio metu sudegė pastatas bei šalia pievoje stovėję vyro (gim. 1965 m.) automobiliai „Fiat“ (pagamintas 2004 m.) ir „VW LT28“ (pagamintas 1978 m.). Dėl stipraus vėjo užsidegė ir apdegė kaimynių (gim. 1971 m. ir 1976 m.) ūkiniai pastatai.

Atvykus ugniagesiams ūkinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė medinė dalis nudegė stogas, viduje sudegė namų ir ūkio apyvokos daiktai. Šalia pastatų sudegė automobiliai „WV LT28“ ir automobilis „Fiat Doblo“. Gaisro metu apdegė netoliese buvusių dviejų ūkinių pastatų stogo konstrukcijos.

Gaisro priežastis ir nuostolis nustatinėjama. Aplinkybės aiškinamos.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video