Balandžio 29-osios „Rokiškio Sirenoje“ skaitykite: (0)
Publikuota: 2025-04-28
Kategorija:
Krašto žinios

Balandžio 29-osios „Rokiškio Sirenoje“ skaitykite:
- Keliai ir takai atsinaujins! Patvirtinti Rokiškio vietinės reikšmės kelių, gatvių ir takų rekonstravimo darbai – šiemet bus pradėti net 34 projektai.
- Žaliasis Rokiškis – ne tik svajonė! Pirmiausia bus gražinamos Šimtmečio aikštė ir IV-ojo tvenkinio pakrantė – laukiami dideli miesto pokyčiai.
- Rokiškio medikai atšventė savo profesinę šventę. Buvo daug šypsenų, sveikinimų ir nuoširdžių padėkų už jų svarbų darbą.
- Vieno gandro istorija. Apie tai, kaip rokiškėnai norėjo padėti sužeistam paukščiui, ir kas iš to išėjo.
- „Keliaujanti skaityklėlė – VIII“ kviečia vaikus į literatūros nuotykius. Rokiškio biblioteka startuoja su nauja kūrybine skaitymo skatinimo programa!
- Dviračių sezonas įsibėgėja! „Biorinos“ ir „Selijos“ taurių etapai vyksta net ir per sniegą bei purvą – stipriausi sportininkai jau aiškėja.
- „Grizliai“ kovos dėl bronzos. Rokiškio ledo ritulininkai sieks trečiosios vietos Dariaus ir Girėno lygoje.
- Mažieji plaukikai baigė programą. Rokiškio baseine finišavo projektas „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ – vaikų įgūdžiai ženkliai patobulėjo!
- Aktualu! Balandžio 30 d. bus tikrinama perspėjimo ir informavimo sistema – laiku sužinosite apie sirenas ir SMS žinutes.
- Skelbimai, pardavimai, paslaugos, nuoma ir darbo pasiūlymai.
- Humoro kampelis ir kalendorius.
Rekomenduojami video
Rajono abiturientai – su 19 šimtukų!
Rokiškio „Romuvos“ ir Pandėlio gimnazijų mokiniai išsiskyrė puikiais brandos egzaminų rezultatais – daugiausia šimtukų pelnyta iš anglų kalbos ir matematikos.
Skydinė renovacija – Rokiškyje
2025-07-17
Antradienio, liepos 15-osios „Rokiškio Sirena“ numeryje skaitykite:
Jūžintuose rastų partizanų palaikų skaičius pasiekė 12 – tęsiami tyrimai ir identifikavimas.
Savaitgalio kronikos – trys smurto atvejai ir avarija tradicinėje vietoje.
Apie netvarkomų sklypų
2025-07-14
Rokiškio rajone baigus archeologinius darbus, Jūžintuose rastų laisvės kovotojų palaikų skaičius išaugo iki dvylikos, penktadienį pranešė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC).
Pasak centro, kartu su partizanų palaikais buvo rasta nesprogusi grana
2025-07-11
Šio penktadienio „Rokiškio Sirenoje“ – pluoštas svarbiausių krašto naujienų ir šiltų istorijų!
Sužinosite, kaip Ilzenbergo dvaras minėjo Valstybės dieną kartu su broliais Lavrinovičiais, o Skemų globos namai virė „Vienybės“ ko
2025-07-10
Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė valstybinį apdovanojimą Rokiškio krašto garbės piliečiui, ekonomistui, kraštotyrininkui, ilgamečiam &bdquo
2025-07-07