Jau parengėme penktadienio, rugsėjo 15-osios „Rokiškio Sirenos“ numerį! (0)

Publikuota: 2023-09-14 Kategorija: Krašto žinios
Jau parengėme penktadienio, rugsėjo 15-osios „Rokiškio Sirenos“ numerį!
Rokiškio Sirena nuotr. / Laikraštis

Jau parengėme penktadienio, rugsėjo 15-osios, „Rokiškio Sirenos“ numerį!
 
Šiame numeryje skaitykite pagrindines aktualijas: vos pasibaigus šių metų Rokiškio miesto gimtadieniui, prasidės pasirengimas jubiliejinei Rokiškio miesto šventei, kaip bandoma spręsti jūžintiškių susisiekimo problemas, o „Perlo“ terminalas pratęsė bendradarbiavimą su viena iš Juodupės parduotuvių.
 
Krašto žiniose šį kartą pasakojame apie Rokiškio raj., Gučiūnų kaime esantį Eglės ir Manto Jašinų arbūzų ūkį, taip pat kaip Rokiškio liaudies teatro aktoriams sekėsi Baltijos šalių teatrų festivalyje „Baltijos rampa“ ir kodėl saliečiai „Bunkerį“ statys ir Niurnberge.
 
Šalia šių ir kitos naujienos - rubrikoje „Verslas“ skaitykite apie naują statybinių prekių parduotuvę Pandėlyje ir kaip AB „Rokiškio sūris“ suteikia džiaugsmo įmonės darbuotojų vaikams bei rajono moksleiviams.
 
Tai – tik keletas šio numerio temų, nes jame tikrai rasite daugiau naujienų rubrikose „Krašto žinios“, „Sveikata“ ir 112, rokiškiečių patiekalų receptus bei daugybę asmeninių ir verslo skelbimų.
 
Taip pat spausdiname ir visą kitos savaitės TV programą.
 
Tie, kas nori sužinoti daugiau ir greičiau, sekite mus www.rokiskiosirena.lt arba „Rokiškio Sirenos“ Facebook paskyroje!
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video