Jau parengėme penktadienio, rugsėjo 28-osios, „Rokiškio Sirenos“ numerį (0)

Publikuota: 2023-09-28 Kategorija: Krašto žinios
Jau parengėme penktadienio, rugsėjo 28-osios, „Rokiškio Sirenos“ numerį
Rokiškio Sirena nuotr. / Laikraštis

Jau parengėme penktadienio, rugsėjo 28-osios, „Rokiškio Sirenos“ numerį!
 
Šiame numeryje skaitykite pagrindines aktualijas: Socialiniai darbuotojai paminėjo profesinę šventę, Rokiškio rajono ligoninėje startavo bendras STT ir jaunųjų gydytojų projektas „Duoti ar neduoti“, o Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ bendruomenė sulaukė svečių iš Vilniaus, kurie lepino dovanomis.
 
Krašto žiniose šį kartą pasakojame apie prieš gerą pusmetį atsiradusią Kriaunų atiduotuvę, atnaujintos autobusų stotelės kviečia galvoti apie 525-ąjį miesto gimtadienį, o Rokiškis – tarp pirmųjų, patenkančių į elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtros etapą.
 
Šalia šių ir kitos naujienos - rubrikoje „Žmonės“ pasakojame apie Jurgitą, kuri turi ne tik gražią gausią šeimą bei pilną ūkį gyvūnų, taip pat apie tris seseris - Eglę, Liną ir Vaivą Skardžiūtes, kurios jau gerą dešimtmetį slepiasi po pavadinimu „Molio sesės“.
 
Tai – tik keletas šio numerio temų, nes jame tikrai rasite daugiau naujienų rubrikose „Krašto žinios“, „Sveikata“ ir 112, rokiškiečių patiekalų receptus bei daugybę asmeninių ir verslo skelbimų.
 
Taip pat spausdiname ir visą kitos savaitės TV programą.
 
Tie, kas nori sužinoti daugiau ir greičiau, sekite mus www.rokiskiosirena.lt arba „Rokiškio Sirenos“ Facebook paskyroje!
 
 
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video