Jūžintuose gimsta graži tradicija – švęsti kartu (foto) (0)

Publikuota: 2022-09-29 Kategorija: Krašto žinios
Jūžintuose gimsta graži tradicija – švęsti kartu (foto)
V. Stakio nuotr. / Šios socialinės darbuotojos retai susirenka kartu pabūti, nes jų darbo kasdienybė – rūpestis krašto vargstančiaisiais.

Jau antrus metus iš eilės rugsėjo 27-ąją paminėti savo profesinę šventę – Lietuvos socialinio darbuotojo dieną, į Jūžintų seniūniją susirenka visų dešimties Rokiškio rajono seniūnijų socialinės darbuotojos.

Iš dviejų dalių

Viešnias iš seniūnijų priėmęs Jūžintų seniūnas Vytautas Stakys sako, kad jų seniūnijai yra malonu surengti visų rajono seniūnijų socialinių darbuotojų šventę.

„Tai – ne tik pasibuvimas kartu, nes stengiamės, kad ta diena būtų prasminga, naudinga ir smagi, todėl mes ją švenčiame netradiciškai. Tiek pernai, tiek šį kartą pirmiausiai pradėjome nuo rimtų dalykų, aptardami socialinių darbuotojų kasdienybę ir problemas. Šiemet tai ypač aktualu, nes nuo 2023 metų laukia sisteminiai pokyčiai, susiję su pareigybių keitimu, kai socialinių darbuotojų darbo funkcijos ir darbo vieta išliktų tos pačios, tačiau keistųsi pareigų pavadinimas ir priklausomybė įstaigai – seniūnijai ar socialinės paramos centrui. Tad mūsų susitikimas pirmiausia darbinis, o po to būna ir smagesnė dalis, kaip streso mažinimas, šįkart socialinės darbuotojos dalyvavo šiaurietiško ėjimo žygyje. Tad mes dalinamės, tariamės, džiaugiamės, juokiamės“, – kalbėjo V. Stakys.

Išėjo į žygį

Šventėje dalyvavo ir visų seniūnijų socialines darbuotojas sveikino Rokiškio rajono savivaldybės delegacija – meras Ramūnas Godeliauskas ir Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėjo pavaduotoja Zita Čaplikienė su kolegėmis. Šio skyriaus darbuotojos Jūžintų seniūnijai, šiltai priėmusiai svečius padovanojo didžiulę hortenziją, kuri pasodinta šalia seniūnijos pastato.

Po oficialiosios dalies ir ilgų diskusijų apie galimą pertvarką ir su ja susijusius pokyčius, klausimų ir atsakymų lavinos, pereita prie linksmosios dalies. Seniūnijų socialinės darbuotojos vaišino kava ir tortu, o tada įsispyrė ir sporto batelius iškeliavo Jūžintų šilo pažintiniu taku.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video