„Lašų duona“ – konkurso „Kokybe paženklintas maistas 2022“ nugalėtoja (0)

Publikuota: 2022-10-01 Kategorija: Krašto žinios
„Lašų duona“ – konkurso „Kokybe paženklintas maistas 2022“ nugalėtoja
ŽŪM nuotr. / Apdovanojimą atsiėmė bendrovės „Lašų duona“ generalinė direktorė Iveta Aukštuolienė.

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) maisto gamintojus, ūkininkus, ugdymo, gydymo įstaigų atstovus ir kokybe paženklinto maisto vartotojus sukvietė į konferenciją ir mugę „Kokybiško maisto šventė 2022“. Joje apdovanoti konkurso „Kokybe paženklintas maistas 2022“ nugalėtojai, tarp jų – bendrovė „Lašų duona“.

Rokiškio įmonė įvertinta už ekologiškus grikinius makaronus, laimėjusius konkursą ekologiškų produktų grupėje.

Penktą kartą organizuotoje šventėje žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas pasveikino ir apdovanojo konkurso „Kokybe paženklintas maistas 2022“ nugalėtojus.

Geriausius produktus konkursui „Kokybe paženklintas maistas 2022“ įvertino ir atrinko speciali komisija, sudaryta iš technologų, sveikatos ir sveikatos saugos specialistų. Buvo vertinamas maisto produktų išskirtinumas, sudėtis ir maistinė vertė, ar naudojami tausūs gamybos būdai, kokios produktų juslinės savybės, ar pakuotė draugiška aplinkai, kaip plačiai ir sparčiai  auga gamybos plėtra.

Konkurse buvo varžomasi dėl trijų nominacijų. Apdovanota po vieną maisto produktą iš ekologiškų produktų, nacionalinės kokybės ir saugomų nuorodų kokybės sistemų.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video