Naujame Velykalnio parke pasodintos pušelės (foto) (0)

Publikuota: 2023-10-19 Kategorija: Krašto žinios
Naujame Velykalnio parke pasodintos pušelės (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Naujajame Velykalnio bendruomenės parke ketvirtadienį pasodintos 54 pušelės ir taip užbaigtas 2-asis parko tvarkymo etapas.

Kuriamame naujajame Velykalnio bendruomenės parke (adresu V. Lašo g. 8) ketvirtadienį vyko sodinimo darbai – čia pasodintos net 54 pušelės ir taip užbaigtas 2-asis parko tvarkymo etapas.

Bendruomenės pirmininkas Statys Mekšėnas pasakojo, jog sodinamos juodosios pušys: „54 sodinukus parkui nupirko Rokiškio rajono savivaldybė, viena pušelė kainavo 8 eurus. Džiaugiuosi, jog darbai vyksta taip sparčiai – trečiadienį atvykome į parką kartu su miesto kraštovaizdžio specialiste Ingrida Trumpaite, viską pamatavome, virvelėmis sužymėjome atstumus, paruošėme duobutes, o jau kitą dieną, kartu su Velykalnio bendruomene ir Rokiškio savarankiško gyvenimo namų gyventojais, vos per pusvalandį susodinome pušeles. Kitais metais planuojame vėl iškultivuoti žemę ir jau sėti veją“.

 

Juodosios pušys – viena populiariausių pušų veislių Lietuvoje. Tai nereikli dirvožemiui ir greitai auganti pušų rūšis – per metus sodinukas gali užaugti net 30-70 cm.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video