Netrukus Rokiškio mieste bus pradėta asfaltuoti Rūtų gatvė ir Pušų skersgatvis (0)

Publikuota: 2024-06-03 Kategorija: Krašto žinios
Netrukus Rokiškio mieste bus pradėta asfaltuoti Rūtų gatvė ir Pušų skersgatvis
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / Netrukus Rokiškio mieste bus pradėta asfaltuoti Rūtų gatvė ir Pušų skersgatvis

Netrukus Rokiškio mieste bus pradėta asfaltuoti Rūtų gatvė ir Pušų skersgatvis – parengiamieji darbai jau atlikti.
 
Pasak savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjos pavaduotojo Augustino Blažio, prie Pušų skersgatvio asfaltavimo savo lėšomis nusprendė prisidėti jo gyventojai. “Gyventojų prisidėjimas – 5 proc. visų reikalingų lėšų, tačiau toks prisidėjimas suteikia daugiau balų, kai komisija nustato tvarkytinų kelių prioritetus. Gavus daugiau balų, gatvė atsiduria aukštesnėje prioritetų pozicijoje ir daug greičiau sutvarkoma, todėl gyventojams prisidėti prie savo gatvės asfaltavimo tikrai verta, juolab, kad vienam gyventojui tenkanti prisidėjimo lėšų suma nėra didelė “, - pakomentavo A. Blažys.
 
Kaip informavo A. Blažys, be šių gatvių mieste šiais metais bus asfaltuojamas pravažiavimas pro sodus, kurio dalis priklauso Rokiškio miesto, dalis – kaimiškajai seniūnijai. Naujas asfalto sluoksnis bus klojamas Pramonės gatvėje Rokiškyje, o naujai asfaltuojamos Pievų gatvė Juodupėje ir M. Dagilėlio gatvė Pandėlyje.
 
Skaičiuodamas šių metų gatvių tvarkybos darbus, A. Blažys pasidžiaugė, kad A. Matulkos gatvės pėsčiųjų takas su apšvietimu jau įrengtas, beliko išasfaltuoti nuovažas. Baiginėjami ir pėsčiųjų tako Pramonės gatvėje darbai, įrenginėjami bortai, nuovažos, o Algirdo gatvėje pėsčiųjų takų ir nuotekų įrengimo darbai šiais metais dar laukia.
 
Visiems išvardintiems darbams skirta apie 1,7 mln. eurų.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video