„Pakriauna“ ruošiasi 20-mečiui: sutvarkyta aplinka ir pastatytas paminklinis akmuo (foto) (0)

Publikuota: 2023-09-28 Kategorija: Krašto žinios
„Pakriauna“ ruošiasi 20-mečiui: sutvarkyta aplinka ir pastatytas paminklinis akmuo (foto)
Pakriaunų bendruomenės nuotr. / Bendruomenės nariai sutvarkė aplinką.

Į talką susirinkę Pakriaunių kaimo, Obelių seniūnijoje, bendruomenės „Pakriauna“ nariai su talkininkais sutvarkė prie bendruomenės namų esančią teritoriją. Privežė žemių, jas sulygino, apsodino daugiamečiais augalais ir pastatė lauko riedulį, ant kurio kitąmet atsiras užrašas.

Kaip „Rokiškio Sirenai“ sakė kaimo bendruomenės „Pakriauna“ pirmininkė Ala Nikitina, nors prie bendruomenės teritorija ir buvo tvarkinga, bet jau atrodė nebeestetiškai.

Apsodino naujais augalais

„Labai seniai planavome tvarkytis, nes buvę augalai, o ir pati aplinka nebepuošė mūsų kaimo, todėl nusprendėme ją kaip reikiant atnaujinti. Bendruomenė nusipirko 17 tonų žemės, ją išlygino. Obelių seniūnija skyrė lėšų. Įsigijome 15 hortenzijų ir dar tiek pat kitų dekoratyvių augalų: buksmedžių, blindžių ir kitų. Dirbome daug ir rezultatas prieš akis. Šiandien džiaugiamės savo darbo vaisiais. Smagu, kai matai, kaip aplinka prie bendruomenės namų gražėja“, – kalbėjo A. Nikitina.

Pašnekovė dėkoja visiems prisidėjusiems: Taniai Kolosovai, Valerijui Semionovui, Loretai Šedienei, Reginai Šamšonienei, Daliai Semionovai, Eugenijui Zumbrickui, Rimutai Barkovskai, Irenai Smalinskai, Reginai Girčienei, Reginai Vinik bei kitiems talkininkams, taip pat žmonėms, atlikusiems viešuosius darbus. Ypatinga padėka skrieja ir Obelių seniūnijos darbininkams bei Obelių spirito varyklos traktoristui A. Plikeliui.

Padovanojo akmenį

„Pakriaunos“ bendruomenės vadovė sako, kad kitąmet bendruomenė minės savo gyvavimo 20 metų jubiliejų, todėl šiai progai paminėti bus iškilmingai atidengtas paminklinis akmuo.

„Ačiū Toniai ir Nikolajui Kolosovams už padovanotą akmenį. Kitąmet padarysime užrašą, kuriame atsispindės mūsų bendruomenės pavadinimas ir jos įkūrimo metai“, – ateities planais dalinosi A. Nikitina.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video