Pirmasis paspirtukų sezonas artėja į pabaigą: ar jie sugrįš į Rokiškį kitąmet? (0)

Publikuota: 2023-09-19 Kategorija: Krašto žinios
Pirmasis paspirtukų sezonas artėja į pabaigą: ar jie sugrįš į Rokiškį kitąmet?
Rokiškio Sirena nuotr. / Paspirtukų sezonas artėja į pabaigą.

Baigiasi pirmasis sezonas, kai po Rokiškį buvo galima važinėtis nuomojamais paspirtukais. Juos į mūsų miestą atvežęs zarasiškis verslininkas Darius Kilbaukas sako, kad „pirmasis blynas neprisvilo“.

Sekėsi gerai

„Rokiškyje mums tikrai sekėsi gerai. Apibendrindamas pirmąjį sezoną, jį galiu įvertinti tik teigiamai. Rokiškiečiai buvo labai tvarkingi, paspirtukais naudojosi atsakingai, sąmoningai važinėjo, jų nemėtė ir nelaužė. Žinoma, buvo vienas kitas atvejis, bet visko pasitaiko, o šiaip asmeniškai jokių nusiskundimų iš klientų negavome“, – kalbėjo D. Kilbauskas, mažosios bendrijos (MB) „Vėjukas“ vadovas.

Pašnekovas pasidžiaugė ir tuo, jog ir rimtų traumų rokiškėnai nepatyrė per vasarą.

„Manęs nepasiekė informacija, kad būtų smarkiai nukentėję paspirtukininkai. Negavome pranešimų iš Rokiškio medikų ir policijos pareigūnų. Nesulaukėme ir tėvų skundų“, – sakė verslininkas.

Priklausys nuo oro

Planuojama, kad paspirtukų sezonas tęsis dar ir spalį. Žinoma, viskas priklausys nuo oro sąlygų.

„Tikimės sugrįžti į Rokiškį ir kitąmet. Be abejo, po sezono sėsime ir suskaičiuosime pajamas bei išlaidas. Fainas miestas, tai tikrai planuojame sugrįžti pas jus“, – šypsosi D. Kilbauskas.

Pirmieji paspirtukai į Rokiškį atkeliavo šių metų balandžio 7-ąją. Iš pradžių jų buvo 20, o birželį jų skaičius padidintas iki 30. Prie keturių vietų, kur jie buvo parkuojami iš pradžių, vasaros pradžioje prisidėjo dar pora, iš viso šešios: prie savivaldybės pastato, Turizmo ir verslo informacijos centro, Velykalnio ir Rokiškio ežero, taip pat prie Šmuškevičiaus aikštės bei daugiabučių mikrorajone: Respublikos, Taikos, Vilties, Jaunystės, P. Širvio ir Panevėžio gatvėse.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video