„Rokiškio autobusų parko“ iniciatyva pretenduoja į apdovanojimą (0)

Publikuota: 2023-01-30 Kategorija: Krašto žinios
„Rokiškio autobusų parko“ iniciatyva pretenduoja į apdovanojimą
Rokiškio Sirena nuotr. / Nemokamas viešasis transportas Rokiškio rajono sulaukė dėmesio.

Praėjusiais metais „Rokiškio autobusų parko“ direkcijai viešai paskelbus apie nemokamą keleivių vežimą miesto maršrutais, iniciatyva sulaukė nemažai pašaipų ir net pasipiktinimo. Bet praėjusį penktadienį paaiškėjo, kad idėja ne tik sėkmingai gyvuoja, tačiau net pretenduoja į apdovanojimą „Metų iniciatyva“ šalies mastu.

Nominavo savivaldybę

„Nepriklausomybės akto signataro Stepono Kairio apdovanojimams „Metų iniciatyva“ pirmieji nominantai: Rokiškio rajono savivaldybė – nemokamas viešasis transportas gyventojams. Įgyvendinus šią iniciatyvą, sumažėjo individualių automobilių naudojimas ir oro tarša, o visa tai prisideda prie ekologijos ir darnaus judumo“, – skelbiama Stepono Kairio fondo oficialioje informacijoje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Ja penktadienį pasidalino Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas ir Rokiškio autobusų parko direktorius Antanas Taparauskas.

Žinią patvirtinęs A. Taparauskas leido suprasti, jog jam ši naujiena buvo staigmena: „Informacija apie nominavimą mane pasiekė šį penktadienį: Facebook esančiame įraše abuvau pažymėtas tik aš, tai tik iš ten ir sužinojau, kad Rajono savivaldybė nominuota tokiam apdovanojimui. Kas teikė šios iniciatyvos „kandidatūrą“ žinių neturiu, apie konkurentus taip pat nieko nežinau...“

Autorius – Miglė Dambrauskaitė

Visą straipsnį skaitykite sausio 31 dienos, antradienio, „Rokiškio Sirenos“ numeryje. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video