Romuvos stadione bus atnaujinamos aikštelių dangos (foto+video) (0)

Publikuota: 2024-06-20 Kategorija: Krašto žinios
Romuvos stadione bus atnaujinamos aikštelių dangos (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Romuvos stadione bus atnaujinamos aikštelių dangos

Romuvos stadionas šiuo metu pereina reikšmingą rekonstrukcijos etapą. Šios renovacijos tikslas – pagerinti sporto infrastruktūrą ir sudaryti geresnes sąlygas mokyklos mokiniams bei vietos bendruomenei.

Šiuo metu yra nuimtos senosios aikštelių dangos, paruošiant vietą naujiems darbams. Pagrindinis dėmesys skiriamas krepšinio aikštelei, kurioje bus sumontuoti du nauji reguliuojamo aukščio krepšinio stovai. Šie stovai bus pritaikyti įvairių amžiaus grupių ir galimybių poreikiams, leidžiant tiek jaunesniems mokiniams, tiek vyresniems sportininkams treniruotis patogiau ir efektyviau.


Renovacijos darbai vykdomi pagal tūkstantmečio mokyklos programą, o pirkimus ir priežiūrą vykdo Rokiškio rajono savivaldybės administracijos statybos ir infrastruktūros skyrius. Bendra aikštelių rekonstrukcijai skirta suma siekia 54 tūkstančius eurų. 

Prieš prasidedant renovacijos darbams, krepšinio aikštelės danga buvo stipriai nusidėvėjusi. Dar prieš daugelį metų, kai tik aikštelė buvo sumontuota, dėl intensyvaus naudojimo ir vandalizmo danga greitai prarado savo pradinę būklę. Ši renovacija yra būtina, siekiant sukurti saugią ir modernią sporto aplinką.


Po renovacijos, Romuvos stadionas turėtų tapti moderniu sporto centru, kuris bus tinkamas ne tik mokyklos mokiniams, bet ir visiems vietos gyventojams. Naujos krepšinio aikštelės su reguliuojamo aukščio stovais suteiks galimybę įvairaus amžiaus ir lygio sportininkams naudotis šia infrastruktūra.


Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video