„Varpelio“ darželinukams – UAB „Skado medis“ dovana (foto) (0)

Publikuota: 2024-02-06 Kategorija: Krašto žinios
„Varpelio“ darželinukams – UAB „Skado medis“ dovana (foto)
Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ nuotr. / „Varpelio“ darželinukams – UAB „Skado medis“ dovana

Vykdant trumpalaikį ugdomąjį projektą „Ko reikia tvirtam namui?“ Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis“ sulaukė vieno „Lašiukų“ grupės ugdytinio tėčio kvietimo apsilankyti UAB „Skado medis“.
 
Ekskursijos metu ugdytiniai susipažino su namų statybos procesu, nagrinėjo statyboms reikalingas priemones: kaip veikia medienos pjovimo staklės, kam reikalingi brėžiniai. Stebėjo inžinierių, statybininkų profesijas ir net išbandė savo jėgas patys. Puoselėjo draugiškus ryšius su bendraamžiais, suaugusiaisiais, atliko komandines užduotėles.
 
 
 
Didžiausią vaikų nuostabą sukėlė žinia, jog nagrinėtas brėžinys bus įgyvendintas ir namelis atkeliaus į lopšelį-darželį.
 
Esant glaudžiam tėvų bendradarbiavimui, gimė dar viena nuostabi iniciatyva. Kito grupės ugdytinio tėveliai, vykdantys individualią veiklą „Plazmita metalo pjaustymas“, pasisiūlė pagaminti nameliui vėjarodį, kuris simbolizuos „Lašiukų“ grupės simbolį.
 
 
 
Ir štai, vasario 6-tą dieną, papusryčiavę darželinukai išskubėjo į lauką stebėti, ką gi darželio kieme veikia keltuvas ir UAB „Skado medis“ darbininkai.
 
Vaikų akyse spindėjo noras ir nekantrumas, kuo greičiau sugūžėti į namelio vidų, pačiupinėti terasos atitvarus ir pažvelgti pro langelį.
 
Darželio bendruomenė nuoširdžiai dėkoja už tėvelių iniciatyvumą, nuoširdų bendradarbiavimą ir pagalbą.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video