Agresyviojo juodupėno byla pasiekė teismą (0)

Publikuota: 2024-02-29 Kategorija: Kriminalai
Agresyviojo juodupėno byla pasiekė teismą
Rokiškio Sirena nuotr. / Asociatyvi nuot.

Vasario 29-oji liūdnai pagarsėjusiam Juodupės gyventojui O. J. bus tikrai išskirtinė – ikiteisminį tyrimą dėl žmogžudystės vykdžiusi Panevėžio apygardos prokuratūra bylą pagaliau perdavė Panevėžio apygardos teismui. Byloje sujungti trys 23-ejų sulaikytajam pareikšti kaltinimai: dėl nužudymo, dėl svetimo turto sugadinimo bei viešosios tvarkos pažeidimo.

Praėjusių metų spalio 24 d. O. J. atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kitam asmeniui sukelto sunkaus sveikatos sutrikdymo. Tačiau po poros savaičių kaltinimai buvo perkvalifikuoti į nužudymą, nes sumuštas pusamžis vyras ligoninėje mirė. Juodupėnas, žiauriai spardydamas dabar jau mirusį vyrą, galimai, išliejo pyktį ant jo, dėl to, jog manė, kad vyras jį paskundė policijos pareigūnams.

O. J. tąkart skirta griežčiausia kardomoji priemonė: jis buvo suimtas 3 mėnesiams, o sausio 24 d., terminui pasibaigus, jis buvo pratęstas dar tokiam pat laikotarpiui – iki balandžio 24 d.

Nužudymu kaltinamas jaunas vyras teismo laukia Šiaulių tardymo izoliatoriuje, o dėl visų nusikaltimų bus teisiamas Panevėžyje.

Žiauriu nužudymu įtariamo juodupėno kaltės įrodymu tapo jo paties, nusikaltimo metu, internetu daryta „live“ transliacija.

Visgi, nors įrodymai – akivaizdūs, o baudžiamoji byla – jau teisme, Panevėžio apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Arvydas Gramba abejojo, kad byla bus išnagrinėta per vieną posėdį.

„Yra nemažai liudytojų, 5 nukentėjusieji, tad visų jų išklausymas užtruks. Būna situacijų, kad ne visi gali dalyvauti posėdyje, kažkas neatvyksta, tada vėl daroma pertrauka. Bet, manau, iki vasaros byla turi būti išnagrinėta“, – sausio pabaigoje, po pratęsto O. J. suėmimo termino situaciją komentavo prokuroras.

„Laisvės atėmimo bausmė už nužudymą yra nuo 7 iki 15 metų. Vidurkis – apie 11-12 m. Manau, jei vyras pripažintas pakaltinamu, jo ir laukia tokia bausmė“, – iš karto po juodupėno suėmimo komentavo A. Gramba

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video