Paaiškėjo daugiau detalių apie Rokiškio r. visus iššaudyti grasinusį vyrą: liudininkai policijos prašė atvykti slapta (0)

Publikuota: 2023-11-13 Kategorija: Kriminalai
Paaiškėjo daugiau detalių apie Rokiškio r. visus iššaudyti grasinusį vyrą: liudininkai policijos prašė atvykti slapta
Rokiškio Sirena koliažas / Buvo pranešta apie Salose su pistoletu po parką vaikštantį ir į orą šaudantį vyrą

Salose (Rokiškio r.) policininkai vyko į čia esančio dvaro teritoriją – Bendrajam pagalbos centrui buvo pranešta apie su pistoletu po parką vaikštantį ir į orą šaudantį vyrą.

Buvo apie 21 val., tokiu metu dvaro rūmai jau nedirbo, nevyko joks renginys, bet žmonės laisvai gali vaikščioti po teritoriją. Kaip sakė Bendrojo pagalbos centro atstovė Vilma Juozevičiūtė, buvo sulaukta dviejų telefono skambučių. Abiem atvejais skambino tas pats žmogus.

„Iš pradžių skambintojas pranešė, kad po dvaro teritoriją vaikšto ginkluotas žmogus ir grasina visus iššaudyti“, – pranešimo esmę persakė atstovė.

Netrukus tas pats vyras operatoriams paskambino antrąsyk. Jis prašė, kad policininkai atvažiuotų išjungę garso ir šviesos signalus.

Esą jam pavyko užkalbėti dantį ginkluotam vyrui, tačiau išvydęs patrulių ekipažą jis gali pabėgti. Parke buvo ir trečias vyras, bet jis nesikišo.

Ant kojų sukelti pareigūnai greitai sulaikė 42 metų vilnietį. Pas jį rastas legaliai laikomas kovinis pistoletas ir 8 šoviniai.

Sulaikomas vyras nesipriešino, jam nustatytas per 1,5 promilės girtumas. Pistoletas iš vilniečio buvo paimtas, akivaizdu, kad jis daugiau jo neregės.

Salų dvaro rūmų vadovė Birutė Dapkienė teigė, kad tas pat vilnietis prieš porą savaičių jau buvo sukėlęs incidentą. Darbo valandomis atėjęs jis kabinėjosi prie žmonių, laidė necenzūrinius žodžius, todėl buvo iškviesta policija.

B.Dapkienės žiniomis, vilnietis Salose įsigijo sodybą ir čia apsigyveno. 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video