Pažintis su moterimi baigėsi viešaisiais darbais (0)

Publikuota: 2023-03-08 Kategorija: Kriminalai
Pažintis su moterimi baigėsi viešaisiais darbais
Rokiškio Sirena nuotr. / Pora

Vyriškis į Rokiškį atvažiavo susipažinti su moterimi, bet pažintis ilgai netruko, nes būdamas girtas jis sudavė kartu geriančiam nepažįstamajam ir už tai gavo viešųjų darbų.

Atvažiavo su vaišėm

2022 m. lapkričio 14 d., apie 14 val. girtas V. P. bute kumščiu sudavė kartą į krūtinę A. Č., kuris nugriuvo nuo kėdės ir atsitrenkė galva į grindis, taip gaudamas muštinę žaizdą smilkinyje.

Per apklausą kaltinamasis paaiškino, kad lapkričio mėnesį susipažino su moterimi D. G., kurį jį pakvietė atvykti pas ją į Rokiškį. To mėnesio 13 d. jis atvažiavo pas moteriškę, kuri jį pasitiko autobusų stotyje ir nusivedė pas save į butą. Jis atsivežė maisto ir alkoholio, todėl gėrė namuose ir liko pas ją nakvoti. Kitą dieną su ja nuėjo į Rokiškio mieste esančią kavinę, kur toliau girtavo.

Kol dama miegojo

Apie pietus jau būnant girtiems, moteris pasiūlė eiti pas jos pažįstamą A. J., o ten nuėjus jie toliau gėrė, vėliau prie kompanijos prisijungė dar vienas vyras A. Č. Jie visi sėdėjo kambaryje prie stalo, o moteris D. G. tuo metu gulėjo lovoje ir miegojo. Begeriant V. P. dėl kažko susipyko su A. Č., todėl atsistojęs sudavė smūgį kumščiu į krūtinę, tas nuo smūgio griuvo ant grindų. Pakėlęs A. Č. nuo grindų, pamatė, kad jo veidas kruvinas, todėl pasiėmė butelį degtinės ir išėjo iš buto.

Visiškai pasigėrė

Nukentėjusysis A. Č. pasakojo kad tą dieną apie 11 val. būnant namuose, jam paskambino kaimynas A. J. ir pakvietė kartu išgerti, kadangi buvo pagiringas, todėl sutiko. Nuėjęs pamatė, kad pas jį yra jam iš matymo pažįstama D. G. ir jos draugas, kurio jis nepažįstąs tik vėliau sužinojęs, kad iš Jūžintų. Visi gėrė alų, o kai jis baigėsi, ėjo du kartus pirkti degtinės. Begeriant degtinę A. Č. visiškai pasigėrė, todėl neprisimena kas vyko toliau.

Siuvo žaizdą

A. Č. atsigavo tą pačią dieną, tik jau būdamas VšĮ Rokiškio rajono ligoninės palatoje, kai jį ruošė vežti į operacinę. Nesuprato kas jam atsitiko, tad gydytojas pasakė, kad yra smarkiai sužalota galva ir reikės siūti žaizdą, tik tuomet nukentėjusysis suprato, jog yra smarkiai sužalotas. Po operacijos jis ligoninėje išbuvo iki lapkričio 17 d., o grįžęs į namus iš kaimyno sužinojo, kad išgertuvių metu jį sumušė nepažįstamasis V. P.

Nesunkų nusikaltimą

Skirdamas bausmę, teismas atsižvelgė į tai, kad kaltinamasis V. P. padarė vieną nesunkų nusikaltimą, jis praeityje neteistas, administracine tvarka nebaustas, taip pat negydytas nuo priklausomybės ligų ir psichinių ligų neturi, nedirbantis, registruotas Užimtumo tarnyboje.

Teismas nusprendė V. P. pripažinti kaltu, padarius nusikaltimą ir skirti jam viešųjų darbų bausmę 4 mėnesiams, įpareigojant per šį laiką neatlygintinai dirbti po 20 valandų per mėnesį visuomenės labui.

Išaiškinti V. P., kad jis nesutikdamas su bausmės paskyrimu teismo baudžiamuoju įsakymu, turi teise per 14 dienų nuo šio dokumento įteikimo jam dienos paduoti teismui prašymą, reikalaudamas surengti bylos nagrinėjimą teisme. Kalinamajam šia teise nepasinaudojus, teismo baudžiamasis įsakymas įsiteisėja. Įsiteisėjęs teismo baudžiamasis įsakymas neskundžiamas. Kaltinamojo reikalavimu surengus bylos nagrinėjimą teisme, išnagrinėjęs bylą ir pripažinęs kaltinamąjį kaltu, teismas gali paskirti ir kitos rūšies ar dydžio (taip pat ir griežtesnę) bausmę, negu paskirta teismo baudžiamuoju įsakymu.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video