Po 30 kartu nugyventų metų peiliu sužalojo sutuoktinį (0)

Publikuota: 2023-06-04 Kategorija: Kriminalai
Po 30 kartu nugyventų metų peiliu sužalojo sutuoktinį
Rokiškio Sirena nuotr. / Peilis

Sutuoktiniai gėrė dvi dienas iš eilės, girtaujant tarp jų kilo konfliktas, žmona taip susinervino, kad vyras vadina ją necenzūriniais žodžiai, todėl pasiėmė peilį ir juo kėsinosi pataikyti į lytinius organus.

Kilo konfliktas

Šių metų vasario 12 d., apie 15.15 val. moteris L. S. bute, būdama girta, peiliu sudavė sutuoktiniui S. S. į dubens organų sritį ir padarė odos nubrozdinimą dubens organų srityje (sėklidėje).

Per apklausą kaltinamoji paaiškino, kad su vyru kartu gyvena beveik 30 metų. Vasario 11 d. namuose pradėjo gerti alkoholį, kitą dieną nuo 10 val. jie toliau miegamajame gėrė, todėl moteris buvo apsvaigusi.

Begeriant tarp jos ir sutuoktinio kilo konfliktas, žmona buvo supykusi, kad niekur neranda savo telefono ir akinių, todėl kaltino vyrą, kad paslėpė. Akinius rado pati, bet telefono – ne. Vyras pradėjo kabinėtis prie jos, vadino necenzūriniai žodžiais, be to, buvo susierzinęs. Jis gulėjo lovoje, buvo apsiklojęs antklode, miegamajame kambaryje ant staliuko prie televizoriaus netoli lovos buvo padėtas virtuvinis nedidelis peilis juoda plastikine rankena. Kadangi žmona buvo labai supykusi, kad ją „koliojo“, todėl griebė peiliuką ir juo pataikė sutuoktiniui į lytinius organus.

Išvežė į ligoninę

Tądien apie 15.18 val. Rokiškio policijos pareigūnai gavo iškvietimą, nuvykus į vietą aiškinosi aplinkybes, sutuoktinis S. S. pasakė, kad žmona jį peiliu sužalojo ir nori su pareigūnu pasikalbėti, o jo kolegės paprašė išeiti į kitą patalpą. Kai buvo dviese, sutuoktinis pasakė, kad žmona peiliu norėjo jam nupjauti lytinius organus ir dabar skauda. Policininkas atliko kūno apžiūrą, matė sužeidimą, todėl nuvežė jį į Rokiškio rajono ligoninės priėmimo skyrių, ten vyrui nustatė dešinės sėklidės 0,3 cm nubrozdinimą, paraudimą, kraujosruvas.

Žmona pristatyta į policijos komisariatą, ji buvo laikinai sulaikyta.

Abu sutuoktiniai buvo neblaivus, vyriškiui nustatytas 2,13 promilių girtumas, moteriškei 2,36 promilių girtumas.

Nuoširdžiai gailisi

Parenkant bausmės rūšį ir dydį teismas atsižvelgė, kad kaltinamoji padarė tyčinį nesunkų nusikaltimą, atsakomybę lengvinanti aplinkybė yra ta, kad ji prisipažino padariusi nusikaltimą ir dėl to nuoširdžiai gailisi. Jos atsakomybę sunkinanti aplinkybė yra ta, kad ji nusikaltimą padarė būdama girta. Be to, ji neteista, administracine tvarka nebausta, nedirbanti, turi jai diagnozuotų psichikos sutrikimu.

Balandžio mėnesį teismas nusprendė kaltinamąją pripažinti kalta ir skirti laisvės apribojimą 4 mėnesiams, įpareigojant per 3 mėnesius neatligintinai išdirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusias ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

Į paskirtos bausmės laiką įskaityti moters sulaikyme išbūtą laiką nuo vasario 12 d., 17 val. iki vasario 13 d., 12.06 val., vieną parą priliginant dviem laisvės apribojimo dienoms ir laikyti, kad moteris atliko 2 laisvės apribojimo dienas.

Išaiškinti L. S., kad ji, nesutikdama su bausmės paskyrimu teismo baudžiamuoju įsakymu, turi teise per 14 dienų nuo šio dokumento įteikimo jai dienos paduoti teismui prašymą, reikalaudama surengti bylos nagrinėjimą teisme.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video