Policija perspėja apie suaktyvėjusius finansinius sukčius (0)
Publikuota: 2021-08-06
Kategorija:
Kriminalai

Policija vis daugiau sulaukia pranešimų suaktyvėjusius finansinius sukčius, kurie apsimeta bankų darbuotojais ir bando išvilioti prisijungimo prie interneto banko ar mokėjimo kortelių duomenis.
Išviliotų pinigų suma kai kuriais atvejais siekia net po kelias dešimtis tūkstančių eurų.
- Dažniausiai sukčiai bendrauja rusų kalba, nes skambina dažniausiai iš užsienio, todėl, pasiūlius kalbėti lietuviškai, pokalbį iškart nutraukia.
- Jeigu apsimetęs banko atstovu skambinantysis prašo jūsų atskleisti savo PIN kodą ar kitus slaptažodžius, reikalauja pervesti pinigų į kitas sąskaitas, jokiu būdu to nedarykite. Atminkite, bankas niekada neprašys atlikti tokių veiksmų.
- Jei manote, kad galėjote atskleisti savo elektroninės bankininkystės duomenis sukčiui, nedelsdami kreipkitės į banką ir visuomet praneškite policijai apie galimus sukčiavimo atvejus, net jei ir netapote sukčių auka.
Rekomenduojami video
Birželio 22-osios ryte pranešta, kad Rokiškio r., Obelių sen., Barkiškio k., Šilaikių g., iš sandėliuko pavogtas motociklas „Voschod 3M“. Nuostolis – 300 eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. (Vagystė)
2025-06-23
Birželio 17 d. gautas VĮ „Valstybinių miškų urėdijos“ Rokiškio regioninio padalinio pareiškimas, kad Obelių girininkijoje pavogta 8,99 kub. m pjautinių pušies rastų ir 37,78 kub. m pjautinių eglės rąstų.
Pavogta mediena buvo sužymėta medienos spaudu. Padaryta
2025-06-23
Birželio 22 d. apie 00 val. Rokiškio r., Žiobiškio k., bute, konflikto metu, vyras (gim. 2000 m.), būdamas neblaivus (1,34 prom.), sužalojo moterį (gim. 1959 m.), kuriai nustatytas 0,39 prom. neblaivumas.
Nusikalstamos veikos padarymu įtariamasis vyras sulaikytas. Sužalotai moteriai p
2025-06-23
Sukčiai įvairiose Lietuvos vietose iš žmonių apgaule išviliojo apie 75,7 tūkst. eurų, pranešė policija.
Kaip informavo Policijos departamentas, ketvirtadienį, apie 11 val., Vilniuje, Viršuliškių gatvėje, vyrui (gim. 1953 m.), būnant namuose, paskambino nepažįstama
2025-06-20
Birželio 19 d. (ketvirtadienį) prieš 8 val. ryto Rokiškio Respublikos g. susidūrė du automobiliai. Nuvykę į įvykio vietą ten radome likusį tik vieną „Škoda“ automobilį, kitas - „Audi“ automobilis jau buvo išgabentas.
Pirminiais duo
2025-06-19