Prie daugiabučio - specialiosios tarnybos (foto) (0)
Publikuota: 2023-10-09
Kategorija:
Kriminalai
Spalio 9 d. apie 09.00 val. prie Jaunystės g. 7 daugiabučio išsirikiavo specialiosios tarnybos.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Jukniūtė „Rokiškio Sirenai“ komentavo, jog greituoju pagalbos numeriu kreipėsi socialinė darbuotoja, kuri atvykusi aplankyti moters, negali patekti į vidų, spėja, jog moteriai sutriko sveikata.
Į iškvietimo vietą atvyko specialiosios tarnybos, ugniagesiai į butą įleido medikus ir policijos pareigūnus.
Rekomenduojami video
Lietingą kovo 26-osios rytą, apie 10 val. sankryžoje Rokiškyje, Žemaitės g. (šalia degalinės) susidūrė „BMW X3“ ir „VW Polo“ automobiliai.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Jukniūtė &bdquo
2026-03-26
Jurbarke, Panevėžyje ir Vilniuje sukčiai apgaule iš žmonių išviliojo apie 38,7 tūkst. eurų, pranešė policija.
Policijos departamento duomenimis, antradienį į pareigūnus kreipėsi moteris (gim. 1950 m.), kuri pareiškė, kad kovo 22 d. apie 8.27 val. Vilniuje, būnant namuose
2026-03-25
Kovo 21 d. apie 11 val. 30 min. Rokiškio r., Juodupės mstl., Onuškio g., vyras (gim. 1995 m.) vairavo automobilį „Audi A4“ būdamas neblaivus, jam nustatytas 1,80 prom. girtumas.
Nusikalstamos veikos padarymu įtariamam vyrui įteiktas šaukimas atvykti apklausai. Pradė
2026-03-22
Vilniaus, Alytaus, Marijampolės, Klaipėdos ir Šiaulių apskrityse sukčiai iš žmonių išviliojo, pasisavino apie 40 tūkst. eurų, informavo policija.
Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį į pareigūnus kreipėsi vyras (gim. 1955 m.) Jis pranešė, kad pirmadie
2026-03-19
Ketvirtadienį Rokiškio rajone esančiame Notigalės ežere vykdytos gelbėjimo ir paieškos operacijos baigėsi skaudžia žinia. Po intensyvių darbų ugniagesiai gelbėtojai iš vandens telkinio ištraukė nuskendusio asmens kūną.
Pranešimas apie galimą nelaimę Panemunėlio se
2026-03-16