Rokiškietė sulaukė netikėto ir agresyvaus svečio (0)
Publikuota: 2017-06-01
Kategorija:
Kriminalai

2017-05-31 18.03 val. moteris (gim. 1968 m.), gyv. Rokiškyje, pranešė, kad 2017-05-31 17.30 val. Rokiškyje, Pandėlio g., namuose išgirdo, kad kažkas stipriai daužosi į buto duris. Pamatė daugiabučio namo koridoriuje stovinti neblaivų (1,60 prom. girtumas), nepažįstamą vaikiną (gim. 1998 m.). Moteriai išėjus į koridorių, jis ėmė ją stumdyti, pūsti cigaretės dūmus į akis ir vieną ranka paėmęs už krūtinės įstūmė į butą. Moteriai į pagalbą atėjo kaimynė (gim. 1958 m.), kurią taip pat apstumdė minėtas vyras. Vyras sudaužė durų lango stiklą, stipriai trenkdamas durimis, jis sulaikytas.
Rekomenduojami video
Iš keturių žmonių Klaipėdoje ir Vilniuje sukčiai išviliojo 55,4 tūkst. eurų. Daugiausia pranešimų apie sukčiavimo atvejus – trys – pastarąją parą užregistruota Vilniuje.
Kaip skelbia Policijos departamentas, antradienį, apie 9 val. 55 min., į Vilniaus miesto 5-ąjį p
2025-06-04
Birželio 3 d. gautas pranešimas, kad Andriūnų k., Rokiškio raj., vyras (gim. 1986 m.), tvarkydamas ūkinį pastatą rado galimai lygiavamzdį medžioklinį šautuvą.
Šautuvas paimtas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, &
2025-06-04
Sukčiai iš keturių vyresnio amžiaus žmonių išviliojo beveik 122 tūkst. eurų – didžiausios sumos (39 tūkst. ir 30 tūkst. eurų) išviliotos Palangoje ir Klaipėdoje.
Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį, 11 val. 15 min., į Palangos miesto policijos ko
2025-06-03
Birželio 2 d. apie 8 val. 33 min. Rokiškio r., Obeliuose, Stoties g., mirė vyras (gim. 1964 m.). Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
2025-06-03
Rokiškio gyventojas bus teisiamas dėl kreditinio sukčiavimo – apgaule įgijo beveik 37 tūkst. eurų
(0)
Kauno apygardos prokuratūros prokuroras surašė kalinamąjį aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, joje Rokiškio gyventojas kaltinamas kreditiniu sukčiavimu.
Įtariama, kad, suklaidindamas kredito įstaigas, kaltinamasis apgaule įgijo vartojimo kreditus iš septynių kredito įstai
2025-06-02