Rokiškėnai prisidirbo - Kaišiadorių rajone vogė šulinių dangčius (0)
Kaišiadorių rajone pavogti 24 šulinių dangčiai, kiti daiktai, pranešė policija. Aiškinantis vagysčių aplinkybes, nustatyti trys įtariamieji.
Kaip teigiama Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pranešime, pirminiais duomenimis, per mėnesį Kaišiadorių rajone iš viso pavogti 24 šulinių dangčiai ir kiti metalai, padaryti nuostoliai siekė kelis tūkstančius eurų.
Kaišiadorių rajone šulinių dangčiai buvo vagiami nuo gegužės 8 d. iki birželio 4 d. Vagystės vykdytos Kaišiadorių mieste, Žaslų miestelyje, Guronių kaime. Anot Kauno AVPK, birželio 4 d. pastebėta, jog Guronių ir Kaugonių kaimuose, esančiuose Kaišiadorių rajone, pavogti šeši greitbėgiai, o iš sandėliuojamo metalo laužo buvo pavogtos trumpos bėgių nuopjovos. Iš viso turtinė žala siekė daugiau nei 7 tūkst. eurų.
Kauno AVPK Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai nustatė tris galimai šias vagystes vykdžiusius asmenis – du vyrus (gim. 1996 m., gim. 1991 m.) ir moterį (gim. 1984 m.). Rokiškio ir Elektrėnų rajonų gyventojai jau buvo žinomi policijos pareigūnams.
Policija dėl vagysčių atlieka ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Rekomenduojami video
Siekiant užkirsti kelią naujiems sukčiavimo atvejams, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariatas informuoja apie naujausius sukčiavimo atvejus, kurių metu asmenys prarado pinigus:
Balandžio 9 d. 10 val. 40 min. į Vilniaus apskr. VP
2025-04-10
Lietuvos apeliacinis teismas antradienį paliko galioti nuosprendį Rokiškio rajono gyventojui – jis pripažintas kaltu per socialinio tinklo „TikTok“ transliaciją nužudęs pažįstamą vyrą.
24 metų Orestas Jasaitis pripažintas kaltu net tik dėl nužudymo, bet ir svetimo tur
2025-04-08
Balandžio 7 d. apie 12 val. 30 min. Rokiškyje, vyras (gim. 1988 m.) pranešė, kad pirko rąstus, pervedė pinigus, bet prekės negavo. Turtinė žala – 2000 eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 182 str. (Sukčiavimas).
2025-04-08
Balandžio 5 d. 22 val. 18 min. gautas pranešimas, kad pareigūnams reikalinga ugniagesių pagalba patekti į butą, esantį Juodupės mstl., Taikos g.
Ugniagesiai laužtuvo pagalba atidarė buto duris, į vidų įleido policijos pareigūnus.
2025-04-07
2025 m. balandžio 2 d. Panevėžio apskrities vyriausiajam policijos komisariatui panevėžietė pranešė, kad nuo 2025 m. kovo 17 d. iki kovo 26 d. apgaulės būdu iš jos išviliota 46 000 Eur.
Moteris patikėjo rusakalbiu sukčiumi, kuris, telefoninio pokalbio metu prisistatęs telekomun
2025-04-04