Rokiškio rajone nustatė asmenis, gaudžiusius žuvį tinklais (0)

Publikuota: 2022-10-20 Kategorija: Kriminalai
Rokiškio rajone nustatė asmenis, gaudžiusius žuvį tinklais
Rokiškio Sirena nuotr. / tinklai

Aktyviai rinkta informacija atsipirko: Rokiškio rajone nustatyti du tinklininkai. Praėjusią savaitę Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai Nemunėlio upėje Rokiškio rajone nustatė asmenis, gaudžiusius žuvį tinklais ir pagavusius jais žuvų.

„Aktyviai rinkome informaciją apie Nemunėlio upėje prie Konstantinavos vykdomą neteisėtą žvejybą tinklais ir ketvirtadienio vakarą aptikome du asmenis, pastačiusius upėje penkis statomuosius tinklus. Taigi šis pavyzdys parodo, kad dažniausiai pažeidėjai prieina liepto galą“, – sako Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Marius Kazlauskas.  

Asmenys, neteisėtai buvo sugavę penkis karšius, už kuriuos jiems teks atlyginti žalą žuvų ištekliams – 500 eurų. Taip pat teks atsisveikinti su tinklais, valtimi ir abiem sumokėti administracines baudas, siekiančias po 300 eurų.

Aplinkosaugos pareigūnai primena, kad apie pastebėtus neteisėtos žvejybos atvejus ar kt. aplinkosauginius pažeidimus galite pranešti telefonu 112.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video