Rokiškyje keleivis filmavo, kaip 120 km per valandą greičiu skriejantis automobilis rėžėsi į pastatą (video) (0)

Publikuota: 2023-05-30 Kategorija: Kriminalai
Rokiškyje keleivis filmavo, kaip 120 km per valandą greičiu skriejantis automobilis rėžėsi į pastatą (video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Avarija Rokiškyje

Gegužės 27 d. 5 val. 51 min. Rokiškio ugniagesiai gavo pranešimą, kad Kauno g. automobilis atsitrenkė į pastatą. Avariją patyrusio automobilio vairuotojas buvo girtas ir įžeidinėjo pareigūnus.

Skaitytojo atsiųstoje filmuotoje medžiagoje užfiksuota, kaip automobilis lekia miesto gatvėmis. Prie vairo sėdintis vyras sako, kad važiuoja „tik“ 120 kilometrų per valandą greičiu. Vienas keleivių juokauja, kad tuoj mirs. Netrukus pasigirsta ekipažo riksmai bei raginimai vairuotojui stabdyti. Galiausiai girdėti žviegiančios padangos, paskui įvyksta avarija ir įrašas nutrūksta.

Per stebuklą niekas nenukentėjo. Panevėžio apskrities policijos duomenimis, vyras (gim. 1988 m.), vairuodamas automobilį „Subaru Legacy“ Rokiškio mieste, Kauno g., prie 7 namo, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į pastatą. Taip pat apgadintas kelio ženklas. Po eismo įvykio vairuotojas vengė pasitikrinti girtumą. Tai prilyginama vidutiniam girtumui, atsakomybė taikoma, kaip už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio.

Be to vairuotojas nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų, įžeidė jų garbę ir orumą.

Automobilis nuvežtas saugoti į automobilių saugojimo aikštelę. Vairuotojui surašyti 2 protokolai ir pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ugniagesiai atjungė mašinos akumuliatorių ir panaudoję 15 kg sorbento nuo kelio nuvalė išsiliejusį aušinimo skystį.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video