Už draudimo nepaisymą nubaudė Vokietijos teisėsauga (0)

Publikuota: 2022-11-27 Kategorija: Kriminalai
Už draudimo nepaisymą nubaudė Vokietijos teisėsauga
Rokiškio Sirena nuotr. / Teismo rūmai

Lietuvos pilietis E. M. už kelių eismo taisyklių pažeidimą Vokietijoje gavo baudą, tad dar kartą jį nubausti Lietuvoje nėra pagrindo. 

Šių metų vasario 9 d., 22.35 val. E. M., vairuodamas sunkiąją transporto priemonę su priekaba, viename iš Vokietijos kelių ignoravo esantį eismo draudimą. Nepaisydamas taisyklių vairuotojas pažeidė viešąją tvarką, pagal galiojantį Vokietijos Kelių eismo taisyklių įstatymą.

Reinopfalco policija kovo 1 d. sprendimu, Lietuvos piliečiui skyrė bendrą 128,50 Eur baudą, kurią sudaro: 100,00 Eur bauda ir 28,50 Eur proceso išlaidos.

 

Vokietijos Federacinės teisingumo žinyba paprašė, kad paskirta bauda E. M. būtų pripažinta ir vykdoma Lietuvoje, nes jo padarytas nusikaltimas atitinka Europos Tarybos sprendimo veiką.

 

Pažeidėjas buvo informuota apie savo teisę ginčyti bylą ir terminus. Vis tik šių metų spalio 25 d. teisme gautas jo pranešimas, kad paskirtą baudą sumokėjo ir pateikė tai patvirtinančius dokumentus.

 

Atsižvelgiant į tai, kad E. M. sumokėjo Reinopgalco policijos kovo 1 d. sprendimu jam paskirtą baudą, ją pripažino. Todėl teismas netenkina Vokietijos prašymo jam paskirtą baudą piniginę sankciją pripažinti ir dar kartą vykdyti Lietuvoje. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video