Už viaduko — ir vėl avarija (foto+video) (0)

Publikuota: 2024-04-17 Kategorija: Kriminalai
Už viaduko — ir vėl avarija (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Avarija Rokiškio prieigose

Balandžio 17-osios rytą už Rokiškio viaduko, sankryžoje susidūrė du lengvieji „Lexus“ automobiliai.

Pasak Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato viršininko Rimanto Čepulio, avarijos scenarijus jau įprastas šiai sankryžai.

Viršininko teigimu, abu automobiliai važiavo keliu Kupiškis-Rokiškis-Obeliai priešingomis kryptimis, o nuo Kupiškio pusės atvažiavęs vairuotojas, darydamas manevrą į kairę, nepraleido  važiuojančio tiesiai ir automobiliai susidūrė.

Pareigūnai pradėjo tyrimą tikslioms nelaimės priežastims nustatyti. Anot R. Čepulio, abu vairuotojai buvo blaivūs.

Susidūrimas buvo stiprus, kai kuriems eismo įvykio dalyviams prireikė medikų pagalbos. Sužeisti žmonės skubiai išgabenti į gydymo įstaigas.

Šiame kelio ruože avarijos – itin dažnos. Rajono gyventojų manymu čia būtina įrengti, mažų mažiausia, žiedinę sankryžą. Tokią pat rekomendaciją rajono saugaus eismo komisijai jau anksčiau yra išreiškę ir rajono policijos pareigūnai. Deja, kol kas į rekomendacijas atsižvelgta nėra. 

„Saugaus eismo komisijos posėdžiai dabar vyksta apskrities mastu ir mūsų atstovai tame nebedalyvauja. Tikrai ne kartą buvo kalbėta, kad reikia kažką daryti su šia sankryža. Žiedinės sankryžos įrengimas būtų idealus variantas, bet, kaip suprantam tai – ir brangus reikalas. Todėl buvo siūlytos alternatyvos: įrengti kelio ženklinimą su „Stop“ ženklu ar/ir greičio ribojimo ženklus. Kol kas situacija toje sankryžoje vis dar nepasikeitusi“, – sakė Rokiškio PK viršininkas.  

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video