3 grožio priemonės, kurias vieni dievina, o kiti nekenčia (0)

Publikuota: 2021-11-25 Kategorija: Laisvalaikis
3 grožio priemonės, kurias vieni dievina, o kiti nekenčia
Asociatyvi nuotr.

Kiekvienas ieškodamas veikiančių grožio receptų išbando įvairių ir ne visada pasiteisinančių metodų. Juk norime turėti sveiką veido odą bei sudrėkintus plaukus. Būtent dėl grožio norų pasaulis neretai susiskaldo į dvi puses - vieni teigia, kad tam tikras produktas daro stebuklus, o kiti liepia šios priemonės nė į rankas neimti. Kokios tos grožio priemonės?

Fizinis veido šveitiklis 

Tiek kūno, tiek veido odos šveitimas yra būtinas. Taip yra nuvalomos negyvos kūno ląstelės, o oda patampa švelnesnė ir gražesnė. Kalbant konkrečiai apie veido eksfolijavimą, dauguma grožio specialistų ginčijasi dėl konkrečių priemonių naudojimo. Paskutiniu metu populiarėjantis metodas - rūgštiniai šveitikliai. Dauguma profesionalų rekomenduoja rinktis rūgštis ir vengti fizinio šveitimo, tačiau čia vertėtų nepamiršti paprastos taisyklės - reikia stebėti tai, kaip reaguoja Jūsų oda. Fizinis šveitiklis, tikėtina, niekada nepasiteisins jautrios, į raudonį linkusios odos savininkėms. Taip pat vertėtų vengti šveitiklių su masyviomis granulėmis (pavyzdžiui, vaisių), nes tokia intensyvi procedūra lengvai gali pažeisti odą. Kitu atveju, pasitarus su savo dermatologu ar patikimais grožio specialistais, tikrai nebūtina fizinio veido odos šveitimo išmesti iš savo rutinos, jei jis veikia būtent Jūsų odos tipui. 

Gelinis nagų lakas

Jei sakoma, kad akys - sielos veidrodis, tuomet rankos - estetikos atspindys. Sutvarkyti nagai ir padarytas dailus manikiūras džiugina kiekvieną. Tiek nago formos, tiek pačio lako spalvos pasirinkimas gali atspindėti mūsų nuotaiką, jausmus ar net gyvenimo pokyčius. Visgi, čia vėl iškyla dilema - ar rinktis gelinį manikiūrą ar pasitenkinti paprastu? Iš tiesų, geliniai nagu lakai yra kontraversiški. Dauguma moterų ir grožio specialistų vertina šį pasirinkimą dėl ilgo išsilaikymo bei aplikavimo paprastumo. Pastebima ir neigiama pusė - po tokio manikiūro kai kurie nagai labai susilpnėja, jiems prireikia net kelių mėnesių atsigauti ir ataugti. Tai jokiu būdu nereiškia, kad gelinis manikiūras yra blogas pasirinkimas. Veikiau vertėtų daugiau pasidomėti apie šiam manikiūrui reikalingas priemones ir rinktis tik kokybiškus produktus bei patikimas, savo darbą išmanančias, specialistes. Spręsti, ar paprasti, ar geliniai nagų lakai, reikia asmeniškai atsižvelgiant į norimus rezultatus. Kad sprendimas būtų korektiškas ir teisingas rekomenduojama išbandyti abu variantus ir nuspręsti pagal patirtą patirtį ir savo pageidavimus. Tai, neišleidžiant daug pinigų galima padaryti užsukus į internetinę svetainę https://nagulakavimas.lt/

Maisto produktai

Kai yra išbandoma nemažai grožio priemonių, ypač prabangių, kurios neveikia, dauguma žmonių jaučiasi apgauti. Tuomet yra ieškomas naujas problemos sprendimo būdas. Šiuo atveju neretai tai yra pabandymas naudoti maisto produktus savo grožio rutinoje. Įdomu, kad plaukų kauke gali būti tiek majonezas, tiek medus. Deja, tačiau paskutiniu metu vis pastebime daugybę naujos informacijos su aiškia idėja - namų gamybos ir natūralaus pagrindo priemonės yra laiko švaistymas. Ar tikrai? Konkretaus atsakymo pateikti turbūt neįmanoma, tačiau čia vertėtų apmąstyti kelis dalykus. Pirmiausia, kiekvienam patartina daugiau pasidomėti apie įvairių tiek natūralių, tiek dirbtinių ingredientų savybes ir naudą. Taip būsite nuvesti prie produktų, kurie gali padėti jūsų grožio puoselėjimui. Antra, galima bandyti ieškoti patikimų grožio produktų, sudėtyje turinčių natūralių darinių (dažniausiai aliejų), taip po truputį išbandant organiškus metodus.

 

Užs. nr. 1559.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video