5 dovanos vyrams, kurios primins jus kasdien (0)

Publikuota: 2021-05-26 Kategorija: Laisvalaikis
 5 dovanos vyrams, kurios primins jus kasdien
Asociatyvi nuotr.

Renkant dovaną mylimam vyrui siekiame, kad dovana jį nustebintų ir nudžiugintų, apjungtų praktiškumą bei sentimentalumą. Tačiau tinkamiausios dovanos paieška neretai sukelia nemažai problemų. Viena to priežasčių – manymas, kad išrinkti puikią dovaną vyrui yra sudėtinga. 

Renkant dovaną vertėtų galvoti ne apie save, o apie vyrą, kurį planuojame sveikinti – mylimąjį, tėtį, brolį ar draugą. Svarbu atminti, jog tai, kas atrodo naudinga ir vertinga mums, nebūtinai taip atrodys kitam. Dėl to dovanos paiešką turėtume pradėti apgalvodami, kokie žmogaus, kurį sveikinsime, poreikiai, pomėgiai ar norai. 

Taip pat į dovanos rinkimą vertėtų žvelgti paprasčiau. Perdėtas atkaklumas ir pastangos siekiant atrasti „idealią“ dovaną – nebūtinai atsiperka. Dažnas vyras labiau atkreipia dėmesį į dovanos praktiškumą ir vertę, negu romantinę ar sentimentalią jos potekstę. Ne taip jau retai mažiau yra daugiau, todėl geriausia orientuotis į dovanos kokybę ir pritaikomumą. 

Norite įteikti vyrui dovaną, kuri ilgam primintų jus? Pateikiame keletą dovanų idėjų, tarp kurių galbūt atrasite tai, kas tiktų vyrui jūsų gyvenime. 

Apyrankės 

Vienos geriausių ir universaliausių dovanų vyrams yra apyrankės: https://auksosala.lt/lt/apyrankes-vyrams. Apyrankės jau seniai tapo vienu populiariausiu aksesuaru tarp vyrų. Tad aukštos kokybės, su meile išrinkta vyriška apyrankė –puikus pasirinkimas norint pasveikinti bet kurio amžiaus vyrą, nepriklausomai nuo progos. 

Šiandien galite rasti pačių įvairiausių stilių ir formų (pavyzdžiui, išgraviruotų) vyriškų apyrankių pagal kiekvieno vyro skonį. Svarbiausia – ieškoti apyrankių, kurios būtų pagamintos patikimų gamintojų, iš aukštos kokybės medžiagų. 

Iš tauriųjų metalų pagamintos vyriškos apyrankės yra ne tik puiki stiliaus detalė, tačiau ir ilgaamžis aksesuaras, kurio vertė su laiku tik auga. Be to, jei norite tokiai dovanai suteikti sentimentalumo, galite užsakyti personalizuotą apyrankę, kurioje būtų išgraviruoti tam tikri simboliai ar inicialai, prasminės žinutės. Įteikdami vyrui apyrankę pademonstruojate ne tik savo stiliaus skonį, tačiau ir suteikiate galimybę jam kasdien prisiminti jus. 

Laikrodis 

Laikrodis yra vienas iš nedaugelio aksesuarų, kuris yra mėgstamas daugelio vyrų. Kokybiškas laikrodis apjungia funkcionalumą ir stilių, todėl tai puiki dovana bet kokio amžiaus vyrui. 

Prabangūs laikrodžiai iš tauriųjų metalų, klasikiniai laikrodžiai, sportiniai, „išmanieji“ laikrodžiai, automatiniai, vintažiniai, rankiniai – šiandien rinkoje esanti vyriškų laikrodžių įvairovė tikrai palengvina dovanos paieškos procesą ir leidžia atrasti tinkamiausią pagal kiekvieno vyro skonį. 

Vieni laikrodžiai funkcionuoja tik kaip stiliaus ir laiko rodymo detalė, kituose gali būti įdiegta ir daugiau funkcijų. Apgalvokite, kas būtų svarbu vyrui, kurį sveikinsite, ir pagal tai nuspręskite, kokios paskirties laikrodį dovanosite. Svarbiausia ieškokite aukštos kokybės laikrodžių (iš patikimų gamintojų ar iš laikrodžių meistrų, pagamintų pagal asmeninė užsakymą) – tuomet žinosite, kad įteikta dovana tarnaus ilgai. Vyro riešą puošiantis jūsų išrinktas laikrodis paskatins jį kasdien prisiminti jus. 

Sąsagos 

Sąsagos yra puiki dovana šiuolaikiniam džentelmenui. Aukštos kokybės, stilingos sąsagos puikiai papildo ar „užbaigia“ proginį vyro stilių – darbo susitikimuose, renginiuose ar vakarėliuose. Toks papuošalas gali puikiai atspindėti vyro asmenybę, kadangi sąsagų yra pačių įvairiausių stilių – nuo paprasto, aptakaus, minimalistinio iki prašmatnaus ar ekstravagantiško stiliaus. 

Be to, aukštos kokybės sąsagos yra ilgaamžis ir vertingas aksesuaras, kurio vertė su laiku taip pat tik didėja. Taigi jei norite nudžiuginti vyrą vertinga dovana, kuri nuolatos jus primintų – sąsagos yra puikus pasirinkimas. 

Kvepalai 

Neblėstanti dovanų vyrams klasika – kvepalai. Nenuostabu: uoslė yra viena iš jautriausių jutimo organų, o kvapo galia itin stipri. Kvapai mus vilioja, gundo, keičia nuotaiką ar atmosferą. Turbūt visi turime pažįstamų kvapų, kuriuos užuodę persikeliame į praeitį, prisimename tam tikrus žmones ar įvykius. Taigi kvepalai yra viena tų dovanų, kurią įteikdami galite itin susieti su savimi ir jųdviejų santykiais. 

Žinoma, išrinkti tinkamiausią vyrui kvapą gali būti nelengva, kadangi kvapas ant skirtingos odos atsiskleidžia vis kitaip. Tačiau jei puikiai žinote vyro skonį, kvepalai yra išties puikus pasirinkimas siekiant, kad dovana kasdien primintų jus. 

Kvietimas patirčiai 

Kvietimas patirčiai taip pat yra viena universaliausių dovanų, kurią galite įteikti žmogui. Tai puikus dovanos pasirinkimas vyrams, kurie „turi viską“. Pakviesdami smagiai ir kokybiškai praleisti laiką kartu parodote, kad jums rūpi jųdviejų ryšys ir siekiate jį dar labiau sustiprinti. Priklausomai nuo veiklos, į kurią kviečiate, tokia dovana galite parodyti ir tai, kad jums rūpi vyro pomėgiai, sveikata ar psichologinė savijauta. 

Tai gali būti tiek romantiška vakarienė restorane ar namuose. Žygis pėsčiomis miškuose, pažintiniuose takuose ar kituose gamtos kampeliuose. Savaitgalinė išvyka į atokią sodybą ar nepažintą miestą. Diena ar savaitgalis SPA centre. Skrydis oro balionu ar šuolis su virve. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir vyro, kurį sveikinate – jo charakterio, pomėgių ir norų. 

Galite būti tikri, kad puikiai praleistas laikas kartu ar išgyventos naujos patirtys ne tik sustiprins tarpusavio santykius, bet ir taps puikiu prisiminimu, kuris įsirėš į atmintį ilgam.

 

Užs. nr. 1348.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video