A.Manikas ir M. Katunskytė kuria bendrą projektą šlagerių karalienės atminimui (0)

Publikuota: 2023-09-18 Kategorija: Laisvalaikis
A.Manikas ir M. Katunskytė kuria bendrą projektą šlagerių karalienės atminimui
Asmeninio archyvo nuotr. / Atlikėjai laukia rokiškėnų rugsėjo 20 d. Kultūros centro salėje.

Dainininkas Aidas Manikas ir prieš metus pasaulį palikusi a. a. Vitalija Katunskytė ne kartą yra buvę Rokiškio Kultūros centro scenoje. Ne tik melodingomis dainomis, bet ir šiltu bei betarpišku bendravimu su publika pasižymintys atlikėjai kaskart sulaukdavo rokiškėnų dėmesio.

Buvo geriausi draugai

Nors V. Katunskytės nebėra, A. Manikas tęsia tradiciją ir rugsėjo 20 d. aplankys Rokiškį su specialiu, V. Katunskytei atminti skirtu turu. Prie atlikėjo prisijungia ir į Lietuvą grįžusi Vitalijos dukra Monika Katunskytė.

Šešerius metus, rudenėjant, V. Katunskytė ir A. Manikas pradėdavo kelionę – muzikinį turą po Lietuvą. Rokiškyje, anot pašnekovo, jie yra buvę gal keturis kartus.

„Vitalija buvo nuostabus, šiltas, linksmas ir labai geras žmogus. Ji man padėjo grįžti į sceną po ilgos pertraukos, ir kai Vitalija paliko pasaulį, gal 2-3 mėn. teko koncertuoti vienam. Ačiū šiai puikiai moteriai, nes jos publika mane pažino ir pripažino, žmonės ėjo į mano koncertus, o moterys dar ir po šiai dienai po koncertų man sako, kad aš joms primenu a. a. Vitaliją. Todėl jos garbei, jos mirties metinėms paminėti, specialiai į Lietuvą grįžo Vitalijos dukra Monika, ir mes rengiame bendrą turą. Jame skambės ir naujos dainos, ir Vitalijos pamėgti, dainuoti kūriniai“, – apie laukiantį koncertą kalbėjo A. Manikas.

Palikimas – dainos

Kalbėdamas apie turą A. Manikas juokėsi, kad į jį leidžiasi kartu pasiimdamas V. Katunskytės jam paliktą palikimą: „Aš visada pajuokauju su publika – pasakau, kad Vitalija man paliko palikimą. Žmonės tuoj klausinėja, kas per palikimas: butas, mašina? Kažkodėl mūsų visuomenėje viskas į materialius dalykus orientuojama. Bet aš gavau kur kas geresnę dovaną – Vitalijos dainą „Du krantai“. Tai labai sena daina, kurią mūsų Vitalija dainuodavo prieš 15 metų. Prieš kokius 6-erius metus man jis skambėjo vienaip, o kai Vitalijos nebėra, ji man skamba jau kitaip. Su gilia prasme...“

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 19 d., antradienio, „Rokiškio Sirena“ numeryje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video