Antakių gražinimo peripetijos (0)

Publikuota: 2022-03-10 Kategorija: Laisvalaikis
Antakių gražinimo peripetijos
Asociatyvi nuotr.

Klausimas, kaip gražiai pasidažyti antakius, neduoda ramybės daugeliui moterų. Be abejonės, šiandien didelė dalis moterų antakių grožį patiki profesionalams, tačiau juk kasdien juos prižiūrėti ir puoselėti tenka pačioms. Ypač tada, kai ilgalaikis makiažas išblunka, o pas specialistą nuvykti pritrūksta laiko. Tuomet atsigręžiama į antakių koregavimo ir dažymo priemones. O jų yra mūsų šalies rinkoje galima rasti pačių įvairiausių. Užsukite į svetainę https://www.drogas.lt/kosmetika/akims/antakiu-formavimas/c/A106 ir tuo įsitikinsite. Mes, tuo tarpu, šiek tiek plačiau apie tai, ką reikia žinoti apie antakių tvarkymą ir dažymą. 

Auksinė antakių formavimo taisyklė

Ji skamba taip – nepamirškite, jog antakiai turi būti jūsų veido akcentas ir jie negali prarasti savo natūralios augimo krypties. Tinkama antakių forma gali papuošti veidą lygiai taip pat, kaip netinkama – sugadinti. 

Kaip išsirinkti antakių dažų spalvą?

Šiandien vis dažniau pasirenkama ruda, dar dažnai natūralia vadinama antakių spalva. Ši spalva puikiai tinka toms,  kurios nemėgsta sodriai nudažytos odos efekto ir nori tiesiog pagyvinti antakių spalvą, tuo pačiu,  jų labai nepabrežiant. Pagrindinė bazinė spalva laikoma juoda/tamsia ruda spalva. Tokios spalvos paskirtis – suformuoti tamsius sodrios spalvos antakius. Su šia spalva jau galime tikėtis ir sodresnio tono ant odos. Vis dažniau pasirenkama neįprastas variantas – grafito spalva. Ji labiausiai tinka blyškios odos bei šviesių, platininių plaukų savininkėms. Beje, antakių dažymu susidomi vis daugiau vyrų. Grafito spalva – puikus pasirinkimas solidiems stipriosios lyties atstovams. 

Kaip dažyti antakius su ilgalaikiais dažais?

Pirmas žingsnis – tinkamų dažų pasirinkimas. Pirmenybę reikėtų teikti kokybiškiems, profesionaliems gaminiams – tuomet būsite tikros, kad plaukelių struktūra liks nepažeista. Ties tuo labai stipriai taupyti tikrai nederėtų. Įsigijus dažus, galima pradėti darbą:

  • Švariai nuplaukite veidą, pašalinkite makiažo likučius ir dezinfekuokite odą.
  • Pasižymėkite antakių formos ribas.
  • Pasiruoškite dažus ir jokiu būdu neignoruokite nurodymų, pažymėtų ant dažų pakuotės.
  • Užtepkite dažus ant viso jų ploto ir palaikykite pageidaujamą laikotarpį. Protingiausia neviršyti laikotarpio kurį nurodė gamintojas. 
  • Nuvalykite dažus. Tam geriausiai tiks vandeniu suvilgyti vatos tamponėliai. 

Gali būti, kad pirmą kartą antakių susitvarkyti idealiai tikrai nepavyks. Nenusiminkite. Pradžioje antakių tvarkymas tikrai reikalauja kantrybės, bet vėliau įgundama vis lengviau juos susiformuoti ar tiesiog palaikyti formą. Prieš pirmą dažymą galite apsilankyti pas profesionalą. Specialistas padeda parinkti tinkamą formą, išrenkami tinkamos spalvos antakių dažai. Vėliau namuose belieka formą palaikyti. 

 

Užs. nr. 1679.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video