Ar Kanapiniui pavyko išvyti Lašininį? (Foto) (0)

Publikuota: 2024-02-13 Kategorija: Laisvalaikis
Ar Kanapiniui pavyko išvyti Lašininį? (Foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Gavėnas suliepsnojo, o vaikai linksmai praleido laiką.

Triukšmingą ir smagią Užgavėnių šventę Rokiškio krašto muziejuje surengę kaukėtieji visais įmanomais būdais kvietė pavasarį ir vijo šaltą bei snieguotą žiemą lauk. Nors Lašininio šonus Kanapinis „aptalžė“ gan neblogai, lengvai pasiduoti ir greit palikti kiemus jis nebuvo linkęs...

Pasidabinę kaukėmis žiemą iš kiemo antradienį varė ir darželinukai, ir mokyklų bendruomenės. O Krašto muziejus, tradiciškai, gąsdinti šaltį ir kviesti šilumą siūlė visiems rokiškėnams.

Visgi, įvairiomis kaukėmis ir kostiumais pasipuošę pagrindiniai šventės dalyviai ir čia buvo moksleiviai.

Pirmiausia ištreniravę savo balsus, išbandė kaktų tvirtumą, patikrino per žiemą „miegojusių“ raumenų tvirtumą. Drąsiausieji dalyvavo skraidymo ant šluotų varžybose ar maišų „muštynėse“  vienas prieš vieną.

Pasigalynėję ir apsistumdę, Lašininis su Kanapiniu niekaip negalėjo išsiaiškinti, kuris iš jų stipresnis ir turi pasilikti, o kuriam reikia išeiti. Visa tai nulemti turėjo virvės traukimo rungtis, kurią taip pat kartoti teko tris kartus – Lašininis pasiduoti neketino.

Visgi, dvi iš trijų pergalių su pagalbininkų komanda iškovojęs Kanapinis pranašauja greit ateisiantį pavasarį.

Žaidimai tuo nesibaigė: užsiliepsnojus Gavėnui – piktajai žiemos dvasiai, kartu su dūmais į orą buvo paleisti visi blogumai ir žiemos ydos.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video