Auksinio proto pirmasis sezono žaidimas (video) (0)
Publikuota: 2020-09-11
Kategorija:
Laisvalaikis

Auksinio proto pirmasis sezono žaidimas 2020 09 08 Rokiškio rajono savivaldybėje.
Rugsėjo 8-ąją startavo naujasis, jau keturioliktasis „Auksinio proto“ sezonas, truksiantis iki gruodžio mėnesio. O jei karantinas ar kitos stichinės nelaimės nesutrukdys, tai dar prieš Naujuosius intelektualių pramogų mėgėjai galės džiaugtis ir penkioliktuoju sezonu.
Panašu, kad „Auksinio proto“ žaidimas, anksčiau keliavęs po Rokiškį, dabar jau turi garantuotus namus – rajono savivaldybės I aukšto salę. Kurioje antradieniais 19 val. ir rinksis iššūkių protui trokštantys rokiškėnai.
Kol kas karantinas praretino komandų gretas. Į pirmąjį žaidimą jų susirinko keturios. Tiesa, „Rodamkių ir tūzų“ komandos garbę gynė vienintelis tūzas. Bet jis vienas atlaikė kitų komandų spaudimą ir uždirbęs 28 taškus užėmė trečiąją vietą.
Ilgą laiką žaidime pirmavo „Jau sugalvojom“ ekipa. Tačiau žaidimui besibaigiant, pačiame paskutiniame ture, lyderio poziciją užleido „Perspektyvių“ trijulei. Ši komanda surinko 46 taškus ir laimėjo pirmąją sezono pergalę. „Jau sugalvojom“ surinko 42 taškus ir užėmė antrąją vietą.
Ir dėl trečiosios vietos vyko labai atkakli kova. Kaip jau minėta, ją iškovojo „Rodamkės ir tūzas“ komandos tūzas. Nuo jo dviem taškais atsiliko komanda „Rūsys“. Pastarajai ekipai labai nesisekė žaidimo vidurys. O štai finišavo ji puikiai: paskutiniame ture surinko net 12 taškų.
Taigi, pirmasis žaidimas parodė, kad visos komandos nusiteikusios kovingai ir laukia įtemptas bei įdomus sezonas.
Rekomenduojami video
Kas pasakė, kad vasara Lietuvoje turi būti nuobodi? Tik ne Rokiškyje! Šiemet šis žavingas Aukštaitijos miestas kelia nykštį į viršų ir kviečia keliautojus patirti visiškai naują turizmo lygį. Nuo virtualios realybės iki gyvūnų ekskursijų, nuo saldaini
2025-07-14
Laibgalių bendruomenė ruošdamasi artėjančiai šventei, kviečia Rokiškio rajono bendruomenes, vaikus, jaunimą ir suaugusiuosius dalyvauti piešinių konkurse „Skrydžio kelias: nuo kūrybos iki padangių“.
Konkurso tikslas – skatinti kūrybiškumą ir page
2025-07-10
Liepos pradžia Kaimo bendruomenės „Pakriauna“ vaikų dienos centro vaikams buvo kupina įspūdžių – vyko vasaros stovykla „Basakojis 2025“, subūrusi mažuosius į nuotykių, kūrybos ir draugystės kupinas dienas. Ir žinokit – buvo visko: šurmulio, kūrybos, p
2025-07-10
Ugniagesiai gelbėtojai primena apie saugų elgesį prie vandens telkinių – mėgaukimės vasara atsakingai
(0)
Vasara neįsivaizduojama be maudynių ežeruose, upėse ar baseinuose, tačiau vanduo, nors ir viliojantis, gali kelti rimtą pavojų, jei nesilaikoma saugos taisyklių. Kiekvienais metais girdime apie nelaimingus atsitikimus prie vandens telkinių, kurių galima išvengti laikantis paprastų, bet gyvybi
2025-07-03
Jau šį šeštadienį, liepos 5-ąją, prie Rokiškio ežero iškils 6 mobilios pirtys ir masažo palapinė – čia organizuojamas „Pirties kiemas“, kuris veiks nuo 12 iki 18 val.
Renginio organizatoriai – Rokiškio rajono savivaldybė ir savivaldy
2025-07-01